Sales Representative

Megjelenés dátuma: 2021. november 30.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 10440 Helyszín: Budapest Munkakör: Egyéb

Sales Menedzsert keresünk pénzügyi ügyfeleik részére IT megoldásokat nyujtó partnerünkhöz.

Feladataid lennének

  • Potenciális új ügyfelek felkutatása Európai régióban, kapcsolatépítés.
  • Meglévő ügyfélkör fenntartása, folyamatos kapcsolattartás.
  • Kommunikációs csatornák hatékony alkalmazása.
  • Ügyfélelégedettség mérése és elemzése.
  • Termékportfólia alapos ismerete.
  • Piac- és trendkutatás.
  • Értékesítési stratégiák kidolgozása a Sales vezetővel.
  • Értékesítési prezentációs anyagok készítése.
  • Egyedi ügyféligények felmérése, termék ajánlási csomagok és árajánlatok összeállítása.
  • Komplex szoftverszerződések tárgyalása.
  • A vállalat képviselete nemzetközi rendezvényeken.

Munkakör betöltésének feltétele

  • Informatikai, kifejezetten szoftver termékek értékesítésében szerzett, legalább 3 év tapasztalat.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • Utazási hajlandóság (belföldi és külföldi utak egyaránt)

Előny

  • Szoftver értékesítési munkatapasztalat pénzügyi területen
  • Egyéb, főként horvát nyelvismeret
  • Nyitottság mentorálási feladatokra -> később akár vezetői munkakör válallása

Amit kínálunk

  • Heti 2-3 nap home office
  • Kidolgozott karrierút, később akár vezetői szerepkör betöltésének lehetősége
  • Támogató környezet és vezetőség
  • Innovatív ötletek, javaslatok támogatása
  • Stabil vállalat
[rdp-linkedin-login]