Rendszerszervező

Megjelenés dátuma: 2022. október 14.

Azonosító: 11276 Helyszín: Budapest Feladat: Rendszerszervezés

Banki környezetbe keresünk rendszerszervezőt kiváló angol nyelvtudással a Bluebird fejlesztői csapatába.

Feladatok

  • Betagozódás egy mátrix-szervezetbe (projekt és funkcionális alapon), amelynek célja a bank központi számlavezető rendszerének cseréje (majd annak üzemeltetése).
  • IT jellegű feladatok teljes körű menedzselése (specifikációk készítése, minőségbiztosítása, alternatívák feltérképezése, döntés-előkészítés, javaslat fejlesztések ütemezésére)
  • Közreműködés a szakterületek tervezési feladataiban, fejlesztések azonosításában, priorizálásában, stratégiai tervezésben.
  • Szakértői támogatás biztosítása a problémakezelésben, hibafeltárás.
  • Átfogó szakmai koncepciók, megoldások kidolgozása.
  • Piaci trendek nyomon követése, üzleti igények támogatása új technológiákkal
  • Szakmai és piaci ismeretek felhasználásával, trendek elemzésével fejlesztési, tesztelési folyamatok, technológiák, módszertanok megújítása

Elvárások

  • 3+ év rendszerszervezői vagy releváns IT tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki/informatikai vagy gazdasági informatikai végzettség
  • Analitikus szemlélet
  • Alapvető projektmódszertani ismeretek, projektszemlélet
  • Angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez (írott és beszélt) elengedhetetlen

Előnyök

  • Lakossági és/vagy vállalati hitelezési ismeretek
  • Banki tapasztalat, termék/folyamat ismeret
  • Banki számlavezető rendszerek ismerete
  • Adatbázis kezelésben szerzett tapasztalat
  • UML modellező nyelv ismerete
  • JIRA, Confluence és Jira Zephyr Scale tesztmodul felhasználói szintű ismerete
  • T24 / Temenos Transact rendszer ismerete