Rendszermérnök

Megjelenés dátuma: 2023. április 06.

Azonosító: 11319 Helyszín: Budapest Munkakör: Rendszermérnök

Digitális transzofrmációval foglalkozó partnerünk számára keresünk high tech alkalmazásüzemeltetési területre tapasztalt rendszermérnök kollégát.

Főbb feladatok:

  • Ügyletek műszaki vezetése, műszaki megoldások teljesítésének ellenőrzésre, minőségbiztosítása
  • Igényfelmérés, koncepció és architektúra tervezés
  • Konzultáció az ügyfelekkel, ajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása, erőforrás tervezés, költségkalkuláció, fedezet számítás
  • Rendszertervezés, implementációs és migrációtervezés
  • Tesztesetek tervezése
  • Dokumentálás, riportálás a vezetőség felé
  • Konzultáció és együttműködés az ügyfél szakembereivel műszaki feladatokban.
  • Informatikai rendszerek működésénél felmerülő hibák megoldása
  • Gyártók felé műszaki kapcsolattartás, eszkaláció
  • Alvállalkozók munkájának koordinálása, ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Mérnöki területen szerzett legalább 5-7 éves tapasztalat
  • Strukturált, rendszerszintű gondolkodás
  • Kommunikációképes angol nyelv megfelelő szintű ismerete az alábbiakhoz
  • Műszaki ajánlat kidolgozásban, tervezésben és megvalósításban szerzett end to end tapasztalat
  • Informatikai alaptechnológiák mély ismerete (pl. hogyan működnek az operációs rendszerek (Windows 10, Linux – CentOS, Ubuntu), hálózatok, biztonsággal kapcsolatos ismeretek, stb.)
  • Folyamatos tanulás, önképzés

Előny:

  • Fejlesztési ismeretek – PHP, React, Flutter
  • Üzemeltetésben, hibaelhárításban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú, stabil munkavállalói lehetőség versenyképes tudás megszerzésének lehetőségével
  • Széleskürű, komplex, szakmai kihívásokkal teli munkakör
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes alapbéren felül éves bónusz juttatás
  • 50% home office lehetőség