Rendszer Integrációs Konzulens(Junior Architekt)

Megjelenés dátuma: 2022. június 07.

Azonosító: 10907 Helyszín: Székesfehérvár Munkakör: Architekt

Multinacionális partnerünkhöz keresünk Junior Architekt kollégákat. Partnerünk 3D megoldásokkal foglalkozó csapatának bővítése céljából keresünk olyan junior tapasztalattal rendelkező fejlesztőket, akik szívesen indulnának el Architekti vonalon.

Feladatok, melyekben tapasztalatot szerezhetsz:

  • Az ügyfelekkel és a beszállítókkal való ügyüttműködés magas szintű megoldások kialakítása céljából
  • Rendszer tervezésben, valamint megoldási alternatívák feltárásában való részvétel egy automatizált 3D termékadat-vizualizációs termelési platformhoz
  • A fejlesztés architekti szintű támogatása
  • Rendszerarchitektúra optimális interfésszel és összehangolással rendelkezésének a nyomonkövetése az Enterprice rendszerek között
  • A rendszereket és azok interfészeinek megértése, a megoldások bevezetése
  • Az interakciókra vonatkozó követelmények kommunikációja a rendszerfejlesztők és beszállítók felé
  • Skálázható infrastruktúrát építése a 3D megjelenítéshez, műszaki rajzokhoz, animációkhoz, AR/VR-eszközökhöz, valamint BIM-hez szükséges folyamat automatizálásához
  • Architectural Runway megtervezése és lefejlesztése az új üzleti jellemzők és képességek támogatására
  • Információelemzés, törzsadatkezelés, információvizualizáció, integráció és tárolás karbantartása, támogatása és fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú tanulmányok releváns területen
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Kreativitás, architekti szemléletmód
  • Érdeklődés az architekti karrier iránt

Amit kínálunk:

  • Megtanulhatod az architekti pozícióhoz szükséges hard és soft skilleket
  • Mentoring, szakmai tréningek
  • Stabil, belátható karrierút
  • Rugalmas munkaidő
  • Heti 2-4 homeoffice
  • Nemzetközi csapat
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Sportolási támogatás