Regional Junior Data Specialist

Megjelenés dátuma: 2022. szeptember 05.

Azonosító: 10289 Helyszín: Budapest Munkakör: Adattárház, BI fejlesztő

Ügyfelünk 43 országban kínál vállalati flottamenedzsment és hosszú távú gépjármű lízing szolgáltatásokat. Nemzetközi és helyi csapataik szüntelenül azon dolgoznak, hogy ügyfeleik igényeinek legmegfelelőbb, személyre szabott partneri kapcsolatokat alakítsanak ki. A cég stratégiájának középpontjában az ügyfél-elégedettség áll, melynek elérésére a vállalat innovatív eszközöket és szolgáltatásokat biztosít a flottamenedzserek, illetve járművezetők számára, megkönnyítve ezzel mindennapi üzletvitelüket, és felvértezve őket az előttük álló új kihívásokkal szemben.

Jelenleg 9 fős Regionális IT csapatukba keresnek JUNIOR DATA SPECIALIST munkatársat.

Feladatok:

  • Részvétel az informatikai megoldások tervezésében és implementálásában CEE régiós szinten,
  • Adatbázisok tervezése és implementálása,
  • Riportok implementálása a specifikáció alapján, a sztenderdek, prototípusok alapján,
  • Fejlesztők támogatása adatbázis és riport feladatokkal kapcsolatban,
  • Adatelemzési feladatok ellátása,
  • Tesztelési terv elkészítése, tesztelés lebonyolítása,
  • Részvétel egyedi projektekben, kapcsolattartás a projekt tagjaival.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Alkalmazásfejlesztési ismeretek,
  • Adatbázis kezelés/fejlesztés tapasztalat,
  • SQL tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • Önálló munkavégzés,
  • Analitikus gondolkodás,
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség.

Előnyök:

  • Felhő alapú fejlesztésben való jártasság (Microsoft Azure),
  • SSIS / SSRS / PowerBI tapasztalat,
  • Adat analízis vagy riport készítési tapasztalat.

Amit ajánlanak:

  • Regionális csapat tagjaként szerzett munka tapasztalat,
  • Szakmai mentorálás során elsajátított adatbázi/adattárház fejlesztési ismeretek,
  • Stabil, hosszú távú karrier lehetőség,
  • Heti 2 nap Home Office.