Product Manager

Megjelenés dátuma: 2021. október 12.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 10396 Helyszín: Budapest Munkakör: Egyéb

E-commercel foglalkozó nemzetközi partnerünk csapatába keresünk új munkatársat Product manager pozícióba Budapestre, heti 2 nap home-office lehetőséggel. Amennyiben több éves end-to-end tapasztalatod van ecommerce projektek területén, valamint magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban, akkor ez a pozíció neked szól!

Elvárások

  • Minimum 3+ év tapasztalat fejlesztési projektek vezetésében
  • Több éves end-to-end tapasztalat ecommerce projektek területén
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Agilis módszertani elemek ismerete (Kanban, Scrum)
  • Megoldáscentrikus, logikus, rugalmas és kreatív gondolkodásmód
  • Magas szintű önállóság és kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Logisztikai területen szerzett Product tapasztalat
  • Atlassian termékek ismerete, SQL tudás, drótváz készítési tapasztalat

Feladatok

  • Ecommerce projektek víziójának kidolgozása és az üzleti követelmények megfogalmazása
  • Cégcsoporton belüli aktív kapcsolattartás a fejlesztő, UX/UI és Product csapatokkal
  • Kutatási feladatok, konkurencia elemzés és lehetséges megoldások keresése
  • Az igények lefordítása a tervezés és fejlesztés nyelvére (specifikáció vagy user story készítése)
  • Projektek részfeladatokra bontása, ütemezése, utókövetése, valamint megvalósítási tervek elkészítése
  • Kiemelt projektek/termékek KPI-jainak folyamatos követése és fejlesztése
  • Elkészült fejlesztések funkcionális tesztelése

Amit ajánlunk

  • Motiváló juttatási csomag alapbér, bónusz, cafeteria és sportolási/angol tanulási támogatás
  • Heti 2 nap home-office lehetőség
  • Iparági tapasztalattal rendelkező, munkájára összpontosító csapat
  • Kellemes, jól megközelíthető iroda
  • Stabil, nemzetközi céges háttér
  • Kávé, gyümölcs, gerinctorna és céges rendezvények
[rdp-linkedin-login]