PHP developer (Magento)

Megjelenés dátuma: 2022. május 03.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 10508 Helyszín: Budapest Munkakör: PHP fejlesztő

Ügyfelünk projektjei keretében hazai és nemzetközi vállalatoknak szállít egyedi fejlesztésű alkalmazásokat, megoldásokat. Az ő csapatukba keresünk PHP fejlesztő kollégát.

Feladat

  • Egyedi fejlesztésű alkalmazások megvalósítása.
  • Magento webáruházak fejlesztése és rendszerintegráció.
  • Elkészült programkód tesztelése, dokumentálása.
  • Üzleti specifikációkban meghatározott igényekre adott kreatív, problémamegoldó technológiai megoldások kialakítása.

Szükséges ismeretek

  • Naprakész és magas szintű objektumorientált PHP tudás (OOP, MVC)
  • Zend / Phalcon / Laravel / Symfony vagy ezekkel egyező komplexitású framework-ben szerzett tapasztalat
  • Erős SQL ismeret (elsősorban MySQL, komplex adatlekérdezési folyamatok, optimalizálás, migrációs scriptek készítése)
  • Fejlesztésekhez kapcsolódó dokumentációs és inline dokumentációs gyakorlat
  • Jártasság verziókezelt fejlesztésben (pl GIT, SVN)
  • Linux és Apache környezetben szerzett jártasság
  • Bug tracking és tesztelési metódusok ismerete

Előnyt jelent

  • Tapasztalat Magento alapú webáruházak fejlesztésében (modulinstalláció és egyedi modulfejlesztés)
  • Agilis szemléletű projektekben szerzett tapasztalatok
  • UML tervezési ismeretek
  • Docker ismerete
  • Nagy portálfejlesztésekben vagy rendszerintegrációs kihívásokban szerzett gyakorlat
  • Érdeklődés az e-kereskedelem fejlődése és technológiai trendjei iránt
  • Cachelési megoldások ismerete
  • Gyakorlat saját készítésű javascript megoldások fejlesztésében
  • Ffrontend fejlesztési alapok (HTML5, CSS3)

Biztosított

  • Teljes home office covid alatt (Később hetente vagy két hetente 1 nap irodai jelenlét)
  • Stabil és dinamikusan növekvő cég, változatos projektek
  • Kibontakozási lehetőség, fejlődés támogatása
  • Jó közösség, összetartó csapat, családias hangulat
  • Jól meghatározott feladatok és célok, kiszámítható környezetet
  • Könnyen megközelíthető iroda Budapest belvárosában
[rdp-linkedin-login]