Senior Perl fejlesztő-REMOTE

Megjelenés dátuma: 2022. április 01.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 10596 Helyszín: Remote Munkakör: Egyéb fejlesztő

Nemzetközi partnerünk csapatába bővülés miatt 2 fő Senior Perl fejlesztőt keresünk, Veszprémbe, remote munkavégzéssel. (havi 2 nap irodai bejárással hosszútávon, 30 Ft/ km vagy 100 % tömegközlekedéssel való bejárástámogatással).
Partnerünk az egyik legizgalmasabb informatikai kihívás, a szimulációs technológia területén már 20 éve működő kisvállalatból amerikai / kanadai nagyvállalati telephellyé nőtte ki magát. Agilis fejlesztői csapatuk hatékony megoldásokat biztosít. Partnerünk terméke Magyarországon és nemzetközi piacon is elérhető. – orvosi projekt.
A kiválasztási folyamat kétkörös online szakmai beszélgetésből áll. A pozíció betöltéséhez minimum 3+ év szoftverfejlesztői tapasztalat, Perl szakmai ismeret és adatbázis ismeret szükséges.

Elvárások

  • 3+ év szoftverfejlesztésben fejlesztőként szerzett tapasztalat (5+ év előnyt jelent)
  • 3+ év Perl tapasztalat
  • Linux rendszerben jártasság
  • SQL/RNMS ismeret
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (BSc)

Feladatok

  • Kódbázisunk modernizálása, konténer alapú komponensekre átalakítasa
  • Perl fejlesztéssel kapcsolatos szakmai döntések meghozatala
  • A perl rendszerünk dedikált szakmai képviselőjeként kollégák támogatása

Amit kínálnak

  • Online képzési lehetőségek széles skálája LinkedIn Learning eléréssel
  • Online nyelvoktatás
  • SZÉP-kártya juttatás
  • Ingyenes parkoló
  • Lapos szervezeti hierarchia, összertató csapat
  • Nemzetközi projektekben való részvétel