.NET fejlesztő

Megjelenés dátuma: 2021. április 15.

Helyszín: Alsónémedi Munkakör: .Net/C# fejlesztő

Nemzetközi ügyfelünk saját csapatába keresünk hosszú távra, webes szoftverfejlesztő kollégát, üzleti alkalmazások fejlesztéséhez

Feladatok

  • Ügyfélkapcsolati rendszerekhez kapcsolódó alkalmazások fejlesztése
  • Elkészült fejlesztések tesztelése, dokumentálása
  • Egyéb IT projektben való részvétel

Elvárások

  • Legalább 2 év .NET és C# fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Entity Framework Core ismeret
  • SQL jártasság
  • Aktív angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
  • Pontosság, agilitás

Előnyök

  • Entity Framework
  • WPF ismeret
  • MVC, MVVM jártasság
  • Agilis eszköztárak ismerete

Amit ajánlunk

  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet
  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Támogató, ösztönző csapat
  • Folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • Alapbér mellett cafetéria és 13. havi fizetés
  • Céges busz (Boráros térről)
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)