.NET fejlesztő

Megjelenés dátuma: 2023. március 17.

Azonosító: 10515 Helyszín: Budapest Munkakör: .NET fejlesztő

Német központú biztosító belső fejlesztői csapatába keresünk .NET fejlesztő munkatásakat egy folyamatosan fejlődő, bővülő csapatba. Folyamatos, új fejlesztési projektekben, szakmailag erős fejlesztők mentorálása mellett dolgozhat az új kolléga.

Főbb feladatok

  • aktív részvétel a szoftverfejlesztő csapat munkájában,
  • részvétel az IT rendszerek tovább fejlesztési projektjeiben,
  • specifikáció alapján történő fejlesztés,
  • részfeladatok önálló megvalósítása, dokumentálása.

Elvárások

  • .NET fejlesztési gyakorlat,
  • Microsoft .Net Framework és C# program nyelvek (C#, asp.net) gyakorlott ismerete,
  • .Net Core ismerete,
  • legalább alapszintű ismeret Microsoft technológiákkal és eszközökkel (WCF, ASP.NET MVC, MS SQL, Windows Server, Visual Studio, stb.),
  • igényes vagy a kódolás minőségével szemben,
  • jártasság verziókezelő használatában (SVN, Git).

Előnyt jelent

  • Webes technológiák (Angular 4, TypeScript, Bootstrap) ismerete,
  • SQL server mélyebb szintű ismerete (integration services, riporting services),
  • WPF technológia ismerete,
  • Devexpress control library ismerete (WPF, HTML5).

Amit kínálnak

  • Szakmailag erős csapat, folyamatos fejlődési lehetőség, képzéstámogatás,
  • alapfizetés mellett cafeteria, éves bónusz,
  • home office lehetőség,
  • nyitott és befogadó közösség.