.Net developer Állás

Megjelenés dátuma: 2023. szeptember 01.

Azonosító: 11765 Helyszín: Budapest Munkakör: .NET fejlesztő

.NET fejlesztő kollégát keresünk partner cégünk számára, egy olyan európai szervezethez, amelynek irodái Svájcban, az Egyesült Királyságban, Hollandiában és Magyarországon találhatóak. Vonzó multinacionális ügyfeleiknek fejlett és kihívást jelentő technológiára van szükségük, hogy a globális versenyben az élen maradhassanak. A lapos vezetési struktúrákban és az alacsony szintű bürokráciában hisznek. Valódi munkavállalói felhatalmazást biztosítanak, vonzó munkahelyet és érdekes projekteket.
A új kolléga részt vesz egy teljes, egyedi, globálisan használt, technikailag gazdag, vállalati szintű alkalmazás teljes fejlesztési életciklusában. Ez egy komplex szoftver, amivel gyártási folyamatok tervezésétől, laboratóriumi vizsgálatokon át rengeteg módon alkalmaznak. Kulcs szerepet játszik az ügyfelüknél.

Feladatok

  • .NET alapú alkalmazások fejlesztése, beleértve UWP/WPF és WinForms alkalmazásokat is
  • Adatbázis tervezés és implementálás MS SQL és T-SQL használatával
  • Az ügyfelek igényeinek és a szoftverkövetelményeknek megfelelően új funkciók és modulok fejlesztése, javítása
  • A fejlesztési folyamat optimalizálása, az új technológiák és megoldások bevezetése a fejlesztési projektekhez
  • Együttműködni a tervezőkkel és a csapattársakkal, hogy biztosítsák az alkalmazások és funkcióik megfelelő működését és fejlesztését

Elvárások

  • Legalább 3 év tapasztalat .Net (C# és/vagy VB) fejlesztésben
  • WinForms, UWP (helyette WPF, MAUI ismeret is elég)
  • MS SQL, T-SQL
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előny

  • Azure
  • SSRS

Amit ajánlunk

  • Cafeteria (bruttó 470.000 Ft/év)
  • Heti 3 nap home office
  • Belvárosi iroda
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő 900 és 1500 óra között)
  • Bejárás támogatás
  • 1, maximum 2 körös kiválasztási folyamat