Medior Vue.js fejlesztő (4-5 nap HO) AI alapú rendszer fejlesztés Állás

Megjelenés dátuma: 2024. január 18.

Kövess minket!

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 12030 Helyszín: Budapest Munkakör: JavaScript fejlesztő

Zöld mezős projektre vágysz? Szeretnél mesterséges intelligenciával foglalkozni alkalmazottként? Hosszútávú munkalehetőségre keresünk Vue.js fejlesztőt partnerünk számára. Téged keresünk, ha magabiztos tudással rendelkezel frontend területen és szívesen dolgoznál AI alapú szolgáltatások fejlesztésén.

Feladatok:

  • LLM/ML alapú szolgáltatások fejlesztése,
  • Teljes fejlesztési ciklusban való részvétel tervezéstől a tesztelésig.

Elvárások:

  • Legalább 3 év tapasztalat Vue.js alapú front-end fejlesztésben, referenciákkal,
  • Magabiztos HTML, CSS/SASS, Blade és JS ismeretek,
  • UX/UI jártasság
  • Git ismerete

Előnyök:

  • Tapasztalat Laravel alapú applikációk front-end fejlesztésében,
  • Tailwind CSS ismerete
  • AI-al kapcsolatos technológiák korábbi ismerete, használata.

Amit ajánlunk:

  • Stabil, hosszútávú, alkalmazotti lehetőség,
  • Modern technológiák,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Magyországon egyedülálló, kivételes rendszer fejlesztése,
  • Home office adott, általában heti 1-2 irodai munkavégzésre lehet számítani.
  • Iroda Budapest, MOM park közelében.

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Ezt mondják azok az IT szakemberek, akik már dolgoztak velünk

Success message!
Warning message!
Error message!