Medior/Szenior Java fejlesztő (REMOTE) pozíció

Megjelenés dátuma: 2021. október 18.

Azonosító: 10425 Helyszín: Budapest Munka típusa : Fejlesztő

Exkluzív, nagyvállalatok számára IT megoldások szállítására specializálódott partnerünk keres munkatársat REMOTE-ban működő csapatába. Téged keresünk, ha proaktívan végzed a munkádat és legyőzöl olyan akadályokat is a kreativitásod által, ami akár egy új terület felé terel.

Feladatok:

  • Nagy volumenű projekteken Java Spring backend fejlesztés 80%
  • Egyéb apróbb ad-hoc részfeladatok, amik feldobják a napodat és változatossá teszik azt 20%

Elvárások:

  • Magabiztos Java fejlesztési ismeretek
  • Proaktivitás
  • Kreativitás
  • Alap adatbázis ismeretek
  • Alap frontend fejlesztési tapasztalat
  • Szakmai angol ismerete (írás, szakmai oktató anyagok és dokumentáció megértése)

Amit ajánlunk

  • Agilis munkavégzés
  • Remote álláslehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Együttműködő, támogató, jó hangulatú csapat
  • Hosszútávú pozíció
  • Nagy volumenű projektek nagynevű partnereknél
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)