Szenior Frontend fejlesztő (React)

Megjelenés dátuma: 2022. október 20.

Azonosító: 11211 Helyszín: Budapest Munkakör: JavaScript fejlesztő

Zöldmezős projektre, frissen létrehozott csapat élére keresünk Frontend fejlesztő kollégát egy nagy múltú, nagyon stabil lábakon álló partnerünkhöz. A vállalat a .hu legfelső szintű domainhez tartozó web címek, domain nevek regisztrációjáért, adminisztrációjáért és a kapcsolódó műszaki infrastruktúra működtetéséért felelős. Itt lehetőséged lesz machine learning megoldásokban elmélyülni, hiszen magas szintű, határokat feszegető megoldásokon is dolgoznak. Céljuk, hogy a közép-európai térségben egyedülálló és legmodernebb megoldásokkal kiemelkedjenek versenytársaik közül.

Szükséges kompetenciák:

  • Legalább 5 év fejlesztési tapasztalat
  • Mély JS ismeretek
  • React-ben való jártasság
  • Korábbi tervezési feladatokban való részvétel

Amiben számítunk munkádra, tudásodra:

  • Zöldmezős projekt tervezésében való közreműködés
  • Rendszer Frontendjének a megtervezése, fejlesztése
  • End-to-end fejlesztés és tesztelés

Előny:

  • GRPC/ProtoBuf ismeretek
  • Aktív Angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezésre számíthatsz,
  • Teljesen újonnan induló projekten dolgozhatsz,
  • Saját csapatodat te alakíthatod ki,
  • Fejlesztés irányait te határozhatod meg,
  • Lehetőséged lesz mesterséges intelligencián alapuló megoldásokban elmélyülni,
  • Heti 4 nap home office-t és rugalmas munkaidőt kínálunk,
  • Frissen felújított, elegáns irodával vár stabil pénzügyi háttérrel rendelkező partnerünk a belvárosban.