Medior/Senior PHP developer Állás

Megjelenés dátuma: 2024. április 24.

Kövess minket!

Azonosító: 11926 Helyszín: Budapest Munkakör: PHP fejlesztő

Tapasztalt PHP fejlesztő kollégát keresünk a Bluebird csapatába.
Több, mint 23 éves múlttal rendelkező IT tanácsadó cég vagyunk, és fejlesztő csapatunkba várjuk a jelentkezésed, ha szívesen dolgozol egy fiatalos csapatban, önállóság és innovatív gondolkodás jellemez.

Feladatok:

  • Változatos projektekben való részvétel
  • ERP rendszerek, Web shopok, üzleti megoldások fejlesztése
  • Fejlesztő kollégák mentorálása
  • Fejlesztést támogató folyamatok, metodikák ismerete, bevezetése
  • IT biztonsági folyamatokban való részvétel

Elvárások:

  • Minimum 4+ év PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Laravel/Symfony ismeret
  • Tapasztalat Vue.js használatában
  • WordPress tapasztalat
  • PostgreSQL és MySQL tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Docker ismeret
  • Thrive Architect vizuális szerkesztő ismerete (WordPress)
  • PHPUnit ismeret
  • PSR-12 szabvány és egyéb kódolási szabványok ismerete
  • JIRA, Confluence ismeret
  • Cache technológiák ismerete
  • VS Code ismeret

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Rugalmas Home office lehetőség (heti 2 nap irodai jelenlét)
  • Belső képzések, folyamatos fejlődési lehetőség, karrierút
  • Modern 13. kerületi iroda
  • Csapatépítő programok