Medior / Senior NodeJS developer Állás

Megjelenés dátuma: 2023. szeptember 13.

Azonosító: 11335 Helyszín: Budapest Munkakör: JavaScript fejlesztő

Stabil, tőkeerős partnerünkhöz keresünk NodeJS fejlesztőket.

A technológiai környezetet, egy olyan architekt board rakta össze, akik korábban chief artchitect vagy CTO pozícióban dolgoztak a saját piacukon a világ élvonalába tartozó startupoknál. Emiatt a technológiai környezet egy JavaScript fejlesztő számára az álommeló kategóriába tartozik a szakmai fejlődés, a kihívás és az izgalmas és érdekes munka szempontból.

Nincs legacy kód és technológia, csak zöldmezős fejlesztés, kizárólag új fícsörökkel.

Feladatok

  • Banki szoftverfejlesztés cross-functional agilis csapat tagjaként
  • Szoros együttműködés a Product Owner-ekkel és a többi csapattaggal
  • Tervezés és időbecslés a Product Owner-ek által írt user story-k alapján

Elvárások

  • Minimum 5 év szoftverfejlesztői munkatapasztalat (a tanulmányi éveket nem számítva)
  • Ebből minimum 2-3 év NodeJS fejlesztői munkatapasztalat.
  • Legalább egy adatbázis technológia haladó ismerete
  • Haladó HTML/CSS tudás
  • Stabil, biztos JavaScript fejlesztői tudás, amivel önálló munkára képes NodeJS beckend fejlesztésben és React frontend fejlesztésben

Előnyök

  • Aktív DevOps tudás, Docker és infrastructure as a code, CircleCI, K8S, Terraform, AWS)
  • React vagy más frontend JS keretrendszer

Amit kínálunk

  • Heti 4 nap home office, 1 nap bejárás
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Fejlődési lehetőség, modern technológiák
  • Zöldmezős projekt