Medior/Senior .NET Developer

Megjelenés dátuma: 2021. szeptember 10.

Azonosító: 10104 Helyszín: Remote Munkakör: .Net/C# fejlesztő

Elektronikus fizetési megoldásokkal foglalkozó nemzetközi partnerünk Scrum csapatába keresünk új munkatársat Medior/Senior .NET fejlesztő pozícióba Budapestre! Korlátlan home office lehetőség, és rugalmas munkavégzés vár, valamint a kiválasztási folyamat gyors, két körből tevődik össze online videós formában. Ha jó problémamegoldó, gyors gondolkodásmódú, és kitartó személy vagy, aki szakmai fejlődésre vágyik, akkor jelentkezz!

Elvárások

  • 3-5 év .NET tapasztalat, és magabiztos ASP.NET ismeret
  • Minimum alapszintű MS SQL ismeret
  • Magabiztos középszintű/felsőfokú angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kooperatív és proaktív személyiség

Előnyt jelent

  • Entity Framework / NHibernate ismerete
  • JSON alapú REST API-k ismerete

Feladatok

  • Elektronikus fizetési rendszerek, megoldások fejlesztése
  • A csapat tagjai a rendszer mindegyik részén dolgoznak és dolgozhatnak.
  • Ha a feladat azt kívánja, akkor SQL tárolt eljárást írnak, ha mást tartanak jobb megoldásnak,akkor mondjuk Windows service-t.
  • SCRUM módszertan szerint dolgoznak, a backlogot közösen alakítják ki
  • A vezetőség szívesen veszi a fejlesztők ötleteit,meglátásait akár prioritás terén is.

Amit ajánlunk

  • Korlátlan home office lehetőség (a meetingeken kell személyesen részt venni)
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria Br.50.000 FT/hó
  • Nemzetközi, stabil munkahely
  • Agilis és start-up szemlélet
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)