Medior/Senior hálózati üzemeltető Állás

Megjelenés dátuma: 2024. április 30.

Azonosító: 12510 Helyszín: Budapest Munkakör: Rendszermérnök

Szerverbérléssel, üzemeltetéssel és hosztinggal foglalkozó neves partnerünk csapatába keresünk bővülés miatt Medior/Senior hálózati üzemeltető kollégát Budapestre, heti 2 nap home office lehetőséggel és 3 nap irodai munkavégzéssel.

A szervezet 30+ főből áll, a teljes IT területen 15 fő dolgozik.

A kiválasztási folyamat 2. körös szakmai beszélgetésből áll. Házi feladat NINCS.

Partnerünknél nem kötelező a készenlét vállalása, így amennyiben az ügyelettől elzárkózol, akkor is várjuk a jelentkezésedet.

Elvárás:
Elvárás:

Elvárás:
Elvárás:

  • 3-5 év hálózatok üzemeltetésében, fejlesztésében és hibaelhárításában szerzett tapasztalat
  • Linux ismeret
  • Ethernet switching ismeretek (LAN, VLAN, LAG)
  • Dinamikus IP routing ismeretek (OSPF, BGP)
  • Középfokú angol nyelvtudás (jelenleg főként írásban kellene használni)

Előny:

  • VxLAN + BGP EVPN ismeretek
  • Internet Full-BGP, Peering és Internet Exchange tapasztalat
  • Cisco ASR9K routerek ismerete
  • Cisco, Arista, Dell/Force10, Huawei/H3C/HP switchek ismerete
  • Passzív DWDM megoldások ismerete
  • VPN, NAT üzemeltetési tapasztalat
  • WAF és Firewall üzemeltetési tapasztalat
  • RIPE adminisztrációs ismeret

Feladatok:

  • Hálózati eszközök telepítése, üzemeltetése és felügyelete, változtatások dokumentálása
  • Optikai összeköttetések kezelése, dokumentálása
  • A hálózattal kapcsolatos hibajegyek kezelése
  • Munkavégzés több Budapesti telephelyen (elsődlegesen távoli hozzáférésen keresztül)
  • Napi üzemeltetésben való aktív részvétel, elsősorban hálózati oldalról
  • Informatikai projektek szakmai támogatása, szakértés hálózati kérdésekben
  • Tudásbázis aktív építése, rendszer-dokumentáció készítése
  • Monitoring rendszer naprakészen tartása, riasztások kezelése

Amit ajánlunk:

  • Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes fizetéssel honoráljuk teljesen bejelentett, alkalmazotti jogviszonyban
  • Céges bónusz (évente kétszer, egyéni mérőszámok alapján)
  • Képzési támogatás félévente bruttó 200.000 Ft, azaz éves szinten bruttó 400.000 Ft
  • Home office lehetőség vár (2 nap/hét)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Sokrétű, izgalmas feladatkör
  • Egy intenzíven fejlődő cég tagja lehetsz, ahol hosszútávú, stabil perspektívát nyújtunk a fejlődéshez
  • Munkádat támogató munkakörnyezetet biztosítunk