Medior/Senior Full Stack fejlesztő (C#, Angular)

Megjelenés dátuma: 2022. május 16.

Azonosító: 10965 Helyszín: Budapest Munkakör: Fejlesztő

Komplex informatikai szolgáltatásokat nyújtó ügyfelünk csapatába keressük medior/senior szintű fejlesztő kollégájukat, akik szoftverfejlesztéssel, tanácsadással, rendszerintegrációval, teszteléssel foglalkoznak.
Havi 2 napot kell bejárni az irodába, rugalmas munkaidővel és 30 nap szabadság biztosításával.

Feladatok

  • Önálló munkavégzés projekteken és/vagy azok szakmai vezetése, fejlesztői státuszok lebonyolítása, feladatok allokálása a fejlesztői csapat részére
  • Code review-k, programfejlesztési hibák elemzése
  • Tesztelői csapat támogatása, tesztesetek kontrollja
  • Konfiguráció menedzsment eszközök használata
  • Követelmény-specifikáció készítés és ellenőrzés
  • Követelmények azonosítása
  • Logikai rendszertervezés
  • Fejlesztői dokumentációk módszertan szerinti folyamatos bővítése, ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelő szakmai vezetőivel
  • Programhibák elemzése és hibaelhárítása

Elvárások

  • Legalább 2+ éves C# gyakorlati tapasztalat
  • .NET Framework alapos ismerete
  • Entity Framework tapasztalat
  • ASP.Net MVC/WebApi alapos ismerete
  • REST API-k tervezése
  • Webes alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Web Services tapasztalat
  • Angular gyakorlati tapasztalat

Előnyök

  • Szakirányú informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség

Amit kínálnak

  • Folyamatos fejlődési lehetőség a cég vezető architectjének a közvetlen vezetése alatt
  • Versenyképes bérezés
  • Havi 2 irodai munkanap
  • Rugalmas munkaidő
  • 30 napos szabadság biztosítása
  • Balatoni nyaraló bitosítása a kollégák családjainak
  • Tapasztalt vezető tanácsadók és szakértők irányítása mellett, változatos, magas szakmai felkészültséget kívánó projektekben való részvétel
  • Kitűnő munkafeltételek
  • Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Innovatív szervezeti kultúra
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy