Medior/Senior Full stack Developer (.Net/Angular)

Megjelenés dátuma: 2021. november 17.

Azonosító: 9817 Helyszín: Budapest Munka típusa : Fejlesztő

Hazai piacon elismert, nemzetközi piacra is terjeszkedő szoftverfejlesztő partnerünk keresi csapatába Fejlesztő kollégáját, XIII. kerületi irodaházába.
Jó munkahelyi légkört, modern, magas színvonalú irodai környezetet, home office-t, és szakmai fejlődésre lehetőséget biztosítanak.

Feladatok

  • A munkakezdést egy kb. 1 hónapos üzleti és fejlesztői oktatással indítják, ezután 2-4 fős csapatokban a kliens oldal technológiai frissítése (Angular 8 vagy későbbi) valamint meglévő, még nem átírt modulok új funkciókkal való kiterjesztése képezi a feladatokat.
  • Kliens oldalon ASP.net MVC, Angular 1.x és TypeScript-et használnak.
  • Backend oldalon WebApi, OData, Autofac, NHibernate, SignalR, FluentValidation, EPPlus.
  • Idővel Angular 12-re fognak átállni.

Elvárások

  • Legalább 3 év fejlesztői tapasztalat
  • ASP.net MVC, Angular, TypeScript és C# ismerete

Előny

  • Angol nyelvismeret

Amit ajálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiszámítható jövő
  • Home office
  • Jutalom
  • Cafeteria
  • Mobil, laptop biztosítása otthoni munkavégzéshez
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)