Medior/Senior C# fejlesztő (.NET Core) – NÉMET nyelvtudással

Megjelenés dátuma: 2022. november 09.

Azonosító: 11444 Helyszín: Budapest Munkakör: .NET fejlesztő

Nemzetközi neves szoftverfejlesztő partnerünk csapatába keresünk bővülés miatt Medior/Senior C# fejlesztő (.NET Core) munkatársat – minimum B2 NÉMET nyelvtudással és 2+ év C# fejlesztési tapasztalattal, Budapestre, hosszútávon heti 4 nap home-office lehetőséggel, versenyképes bérezés és számos egyéb juttatással. Partnerünk a kötöttpályás közlekedés üzletágában van jelen, termékeit pedig főként nemzetközi (Európai, Ázsiai) piacra gyártja.

Ezek a termékek lehetővé teszik a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.
A termék, amin dolgoznál egy vasúti oktató, szimulációs szoftver lenne, amelyet a kollégák kiképzésére használnak. A projekten jelenleg 2 külföldi fejlesztő dolgozik, Magyarországon egyelőre egyedüli fejlesztő lennél ezen a projekten.

A kiválasztási folyamat 2 körből áll, NINCS házi feladat.

Elvárás

  • Minimum 2+ év C# nyelvben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség és/vagy programozói tapasztalat
  • Középszintű német (B2) nyelvtudás
  • Gyakorlatias gondolkodás és talpraesettség
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • Rendszeradminisztrátori ismeretek
  • Vasúti üzemirányító rendszerek ismerete

Feladatok

  • Vasúti oktatószoftver tervezése, fejlesztése,
  • Komponens és rendszer szintű tesztelés,
  • Rendszerintegráció támogatása az üzembe helyezés során

Amit ajánlunk

  • Versenyképes bérezés + Cafetéria
  • Stabil, nemzetközi céges háttér
  • Heti 4 nap home-office lehetőség
  • Élet – és balesetbiztosítás
  • Fejlődési lehetőség (egyéni tréningek, karrierút)
  • Ergonomikus munkakörnyezetet
  • 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomag (többek között pl. részvényopció, vállalati mobiltelefon, utazást támogatás, stb.)