Medior/Senior BI szakértő

Megjelenés dátuma: 2021. július 21.

Azonosító: 9991 Helyszín: Budapest Munkakör: Adattárház, BI fejlesztő

Magyarországon meghatározó, építőanyag-kereskedelemmel foglalkozó partnerünk csapatába keresünk új munkatársat, Medior/Senior BI szakértő pozícióba, Budapestre. Jelenleg óriási fejlődésben vannak, és nyitottak az újításokra! Kétkörös kiválasztási folyamat vár online, és heti 1-2 nap home-office lehetőség, valamint számtalan béren kívüli juttatás.

Elvárás

  • 3+ év tapasztalat komplex üzleti intelligencia (BI) megoldások tervezésében, fejlesztésében és üzemeltetésében Microsoft SQL / BI / Power BI eszközökkel
  • 1+ év ETL (adattárház betöltés) és modellezési tapasztalat
  • Microsoft BI tapasztalat (MS SSIS, SSAS, SSRS, Power BI)
  • Alkalmazástervezési és -fejlesztési ismeret és tapasztalat
  • Microsoft O365, Sharepoint és kapcsolódó alkalmazásokban / szolgáltatásokban szerzett tapasztalat vagy hajlandóság és képesség ezek gyors elsajátítására
  • Nyitottság a fejlesztési munkán és BI megoldásokon kívüli IT szakmai feladatokra
  • Proaktív, elemző típusú, megoldás-orientált személyiség
  • Új ismeretek gyors elsajátítása, összefüggések megértése
  • Képesség az önállóan vagy csapatban történő munkavégzésre
  • Képesség a társterületektől érkező problémák gyors megértésére és a saját területhez kapcsolódó problémák vagy megoldások világos megértetése

Előnyt jelent

  • Szakirányú egyetemi végzettség
  • Az alábbi megoldások kapcsán szerzett tapasztalat folyamatkezelés, workflow, szoftverrobot, digitalizációs megoldások
  • SAP BI megoldásokban szerzett tapasztalat
  • Rendszerszervezési vagy projektvezetési tapasztalat
  • Fejlesztési technológiákban / környezetekben / módszertanokban mélyebb jártasság (ezeket nem feltétlenül kell nálunk használnia, de segítséget jelenthet a projektek során)

Feladatok

  • Üzleti intelligencia (BI) megoldások tervezése, fejlesztése, paraméterezése és üzemeltetése elsősorban Microsoft, kisebb részben SAP BO környezetben
  • BI mellett egyéb üzleti megoldások tervezése, fejlesztése, paraméterezése és üzemeltetése (folyamatkezelés/workflow, szoftverrobot, digitalizáció és egyéb területeken)
  • Külső szállító által fejlesztett üzleti alkalmazások tervezésében való részvétel, azok továbbfejlesztése, paraméterezése és üzemeltetése
  • Szakértői támogatás nyújtása a projektek tervezési fázisában az IT szempontok érvényesítése érdekében
  • Üzleti alkalmazások és folyamatok elemzésében való részvétel
  • A saját szakmai területéhez kapcsolódó IT szabványok és módszertanok megalkotása és fenntartása
  • Az IT architektúrához tartozó leírások tervezése és naprakészen tartása (pl. architektúra térkép, adatfolyam diagram, stb.)
  • A projektek és napi feladatok kapcsán együttműködés az üzleti és IT társosztályokkal, beszállítókkal
  • Az üzemeltetéshez kapcsolódó SLA-k betartása, felügyelete

Amit ajánlunk

  • Heti 1-2 nap Home office lehetőség
  • Év végi teljesítmény bónusz (kb. 1 havi bér)
  • Cafetéria
  • Laptop, valamint telefon
  • Egészségbiztosítás
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Születésnapi szabadság, jubileum, kerek születésnap, baba születésre, házasságkötésre ajándékok
[rdp-linkedin-login]