Manuális Tesztelő

Megjelenés dátuma: 2023. április 24.

Azonosító: 11378 Helyszín: Budapest Feladat: Manuális tesztelés

Olyan manuális tesztelőt keresünk, aki legalább 2-3 éves tapasztalattal rendelkezik és szeretne hosszú távon egy nagyon erős szakmai csapathoz tartozni. A stabil szakmai hátter és barátságos munkakörnyzetet garantált.

Feladatok

  • Tesztesetek kidolgozása a specifikációk alapján
  • Szoftverek tesztelési terveinek elkészítésében részvétel, tesztelés dokumentálása
  • Tesztterv szerint a tesztelés végrehajtása, a tesztelés eredményéről tesztjegyzőkönyv készítése, Teszteredmények kiértékelése
  • Hibajegyek kezelése
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel, projektvezetőkkel, üzleti csapattal, partnerekkel
  • Tesztelési célok meghatározásában való aktív részvétel
  • Saját munkával kapcsolatos adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Banki rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Ticketing rendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat pl. SpiraTeam, JIRA
  • Adatbázis kezelési ismeretek (SQL)
  • Minőségorientált szemlélet
  • Önálló gondolkodás, proaktív, problémamegoldó személyiség
  • Megbízható, precíz munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt

Előnyök

  • ISTQB CTFL vagy magasabb minősítés
  • SpiraTeam, vagy egyéb tesztmenedzsment eszköz ismerete
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • Banki folyamatokban szerzett szakmai tapasztalat
  • Programozási gyakorlat vagy fejlesztői háttér
  • Automatikus teszteszközökkel szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete