Lead Developer

Megjelenés dátuma: 2022. november 04.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 11363 Helyszín: Remote Feladat: Fejlesztési vezetői feladatok

Egy vadonatúj, zöldmezős projekt vezetésére keresünk Lead Developert.
Légy részese te is annak a reputációs szoftver magalkotásának, amely világszerte forradalmasítani fogja a szállodák működését.

Elvárt technológiák

  • Typescript,
  • Node.js
  • Nest.js
  • MongoDB
  • Docker
  • Kubernetes
  • Git

Előnyt jelent

  • Serverless technológiák ismerete AWS Lambda / Azure functions / …
  • Frontendes tapasztalat (Angular)
  • Websocket / Egyéb Pub/Sub tapasztalat
  • Jest, Kafka, Redis, Terraform, Azure, Nrwl Nx, GPT3, Playwright

Feladatok

  • A fejlesztői csapat szakmai vezetése és motiválása
  • Az üzleti specifikáció alapján fejlesztési feladatok definiálása
  • Rendszerterv és specifikáció adminisztráció, dokumentálás
  • Node.js backend komponensek, microservice-ek, REST API-k fejlesztése és implementálása
  • Cloud native környezetek készítése (Kubernetes, Azure)
  • CI/CD pipelineok készítése
  • POC szolgáltatások készítése és fejlesztése
  • Web Scraperek fejlesztése

Rólunk

  • Cégünk az alapításkor 1 fős vállalkozás volt. Mára 50 fős head office, valamint közel 100 IT szakember alkotja a Bluebird International Zrt. csapatát, mely több, mint 20 éves fennállása alatt bizonyította szakértelmét, így Magyarország egyik vezető IT tanácsadó cége lett. Légy részese te is ennek az álomnak, és csatlakozz hozzánk, mint Lead fejlesztő.
  • Várjuk jelentkezésed a Bluebird.hu oldalán ahol több mint 100+ pozíció közül válogathatsz!

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy