Junior/ Medior Sales Manager

Megjelenés dátuma: 2022. július 25.

Azonosító: 11212 Helyszín: Budapest Munkakör: Egyéb

A piacon 21 éve sikeresen működő informatikai vállalatunkhoz keresünk új munkatársat Sales csapatunkba, Manager pozícióba.

Feladatok

  • Sales vezető utasításainak betartása, feladatok elvégzése
  • Bejövő leadek visszahívása, igényfelmérés
  • Új potenciális ügyfelek felkutatása, felkeresése, bejutás
  • Leadek felmérése jelentés vezető irányába
  • Szerződéses feltételek tárgyalása
  • Sales tervek végrehajtása
  • Kapcsolatépítés, megbeszélések szervezése potenciális ügyfelekkel

Elvárások

  • 1 éves tapasztalat értékesítőként
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nyitott vagy az új dolgokra és a fejlődésre
  • Nem félsz megosztani a csapattal az ötleteid

Előnyök

  • Angol vagy német nyelvtudás tárgyalási szinten

Amit kínálunk

  • Hybrid munkavégzés
  • Belső képzések, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szervezett és önszerveződő közösségi rendezvények, csapatprogramok
  • Versenyképes fizetés
  • Iroda a belvárosban
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy