Junior/Medior IT Alkalmazástámogató (SQL) Állás

Megjelenés dátuma: 2024. február 23.

Kövess minket!

Azonosító: 12412 Helyszín: Budapest Munkakör: Alkalmazás üzemeltető

Biztosítási területen jelen lévő partnerünk csapatába keresünk IT Alkalmazástámogató kollégát Budapestre, heti 2 nap home office lehetőséggel.
A pozíció betöltéséhez szükséges 1-3 év IT Alkalmazástámogató tapasztalat és magabiztos SQL tudás. A kiválasztási folyamat gyors, egy körös szakmai beszélgetés.
A pozíciók átcsoportosítása miatt, jelenleg te lennél az egyedüli alkalmazástámogató kolléga. A feladatokat , most a Rendszerszervező kollégák látják el, így a továbbiakban velük kell majd együtt dolgoznod.
Várjuk jelentkezésed!

Elvárások:

  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Haladó szintű SQL gyakorlat
  • Precíz munkavégzés, önállóság, proaktivitás
  • Erős elemző képesség, rendszer- és folyamatszemlélet
  • Kitűnő és gyors problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság, kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Office programok felhasználó szintű ismerete

Előnyök:

  • Felsőfokú műszaki, gazdasági vagy informatikai végzettség

Feladatok:

  • felügyeli és biztosítja a cég IT alkalmazásainak és rendszereinek napi szintű üzembiztos működését (zárások menedzselése, rendszeres és ad-hoc job-ok futtatása, azok eredményének ellenőrzése)
  • felhasználó karbantartás, jogosultságkezelés alkalmazásréteg szinten
  • a támogatott alkalmazásokhoz, rendszerekhez kapcsolódó IT kérések menedzselése,
  • technikai adatszolgáltatási, és -módosítási kérések feldolgozása, vagy a megoldás szakszerű koordinációja, felhasználói hibák korrekciója

Ami vár:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria
  • Csoportos élet és balesetbiztosítás
  • 50%-os home-office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Ezt mondják azok az IT szakemberek, akik már dolgoztak velünk

Success message!
Warning message!
Error message!