Junior Frontend (Angular) developer

Megjelenés dátuma: 2023. április 21.

Azonosító: 11827 Helyszín: Budapest Munkakör: JavaScript fejlesztő

Bővülés miatt keresünk 1-2 év tapasztalattal rendelkező frontend fejlesztő kollégát Budapestre, heti 2-3 nap irodai jelenléttel, alkalmazotti munkaviszonyba ügyfelünk csapatába. A munkád során TypeScript, Angular amit használnod kellene főként, de lehetőség nyílik akár fullstack irányba is elmenni (Angular, Node.js) és az AWS szolgáltatások terén is bővíthetnéd a tudásod.

Web- és software fejlesztéssel foglalkozó partnerünk magyar érdekeltségű, de jellemzően amerikai ügyfélkörrel rendelkező cég, a terméküket neves Hollywoodi filmes vállalatok használják.

Project, amin dolgoznál a meglévő és új filmes szoftverrendszerek fejlesztése volna, így a titoktartásra nagy hangsúlyt fektetnek.

Ha szeretnél egy összeszokott fiatalos csapatban dolgozni, és szakmailag fejlődni, valamint a munkád során a legmodernebb technológiákat használni, akkor itt a helyed!

Elvárás

  • Preferáltan 1-2 év fejlesztői tapasztalat akár gyakornokként akár alkalmazottként
  • (1+ év tapasztalattal is meghallgatnának pályázókat akik heti 30 órában tudnának dolgozni egyetem mellett)
  • Preferáltan Angular tapasztalat, de React/Vue.js tapasztalat is megfelelő, ha nyitott vagy az Angularra (Angular 14)
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás (magyar kollégák, nemzetközi ügyfelek)
  • Szépérzék (design)
  • Nyitottság új és modern technológiák elsajátítására
  • Motivált, és lelkes kollégát keresnek, aki hossztávra tervez

Előnyt jelent

  • UI tapasztalat
  • Node.js tapasztalat
  • AWS ismeret

Feladatok

  • Meglévő termék kódbázisának fejlesztése és új filmes szoftverrendszerek implementálása
  • Szofverfejlesztési folyamat tervezés fázisában való részvétel
  • Alkalmazás tesztelése
  • Dokumentáció készítése a szoftverfejlesztés folyamatáról
  • Szoftver működési stabilitásának biztosítása
  • Üzleti követelmények megvalósítása

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési, és tapasztalatszerzési lehetőség
  • Új és modern technológiákat ismerhetsz meg
  • Rugalmas munkaidő
  • HO lehetőség (heti 2-3 nap irodai jelenlét)
  • Kulturált irodai környezet Budapest 3.kerületében
  • Lendületes, vidám, fiatal csapattal dolgozhatsz
  • Hosszú távú, stabil munkahely