JAVA EE Fejlesztő

Megjelenés dátuma: 2021. október 01.

Azonosító: 10222 Helyszín: Budapest Munkakör: Java fejlesztő

Partner cégünk működése óta jelentős méretű IT projekteken dolgozik, főként állami szférából történt megrendelésekre. Büszkék a rövid határidőikre, sikerrel leszállított robosztus, nagy rendelkezésre állású rendszereikre.
Professzionális csapatuk, rugalmas megközelítéseik és komplex megoldásokat gyorsan kidolgozó képességüknek köszönhetően, Magyarország egyik legsikeresebb informatikai vállalatává váltak.
Csapatuk bővítése céljából keresünk most hozzájuk JAVA fejlesztő kollégát.

Feladatok

  • Üzleti igények, user story-k megértése, elemzése fejlesztői és technológiai szempontból.
  • Jól strukturált implementáció készítése (clean code, SOLID elvek…).
  • Elkészített programok fejlesztői tesztelése.
  • A program működése során felmerült hibák okának feltárása és javítása.
  • Fejlesztési dokumentációk készítése, karbantartása (OpenApi, AsciiDoc).
  • Release folyamatok támogatása.
  • A folyamatos egyéni és kollektív fejlődés támogatása, elősegítése.

Elvárások

  • 2+ év Java fejlesztői munkakörben eltöltött tapasztalat.
  • Java messaging, persistence és dependency injection ismerete.
  • Alapszintű adatbázis felhasználói ismeretek (SQL, NoSQL).
  • Alapszintű UNIX/Linux környezet ismerete.
  • REST elveinek ismerete.
  • Alkalmazásszerver ismeret (pl. WildFly).
  • Maven, GIT.
  • JUnit vagy TestNG ismerete.
  • CI/CD eszközök (pl. Jenkins), használatában alapszintű ismeret.
  • Docker alapszintű ismerete.

Előnyök

  • Microprofile IO, Redis, MongoDB, etcd, MinIO ismeret.
  • Főiskolai vagy egyetemi szintű informatikai végzettség.
  • Szakmai angol olvasási szint.
  • Atlassian termék (Confluence, Jira) ismeretek.

Ajánlatuk

  • Változatos projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet).
  • Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése.
  • Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében.
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség.
  • Stabil vállalat, fiatalos munkahely.
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalt, széles látókörű kollégák.
  • Jól felszerelt modern iroda és távoli munkavégzési lehetőség.
  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások.
[rdp-linkedin-login]