IT Tanácsadó

Megjelenés dátuma: 2022. július 29.

Azonosító: 11121 Helyszín: Budapest Munkakör: Elemző, tanácsadó

Ügyfélközpontú szemlélettel, jó problémamegoldó készséggel valamint néhány év tapasztalattal rendelkező IT tanácsadó munkatársat keresünk szoftverfejlesztő megbízónkhoz.

A feladataid lesznek

  • Személyesen és távoli hozzáféréssel implementálod a cég által fejlesztett szoftvert az új és meglévő ügyfeleiknél, ami nem csupán technikai-, de folyamatfejlesztési feladat is
  • Az implementáció során szorosan együttműködsz vezetőkkel, menedzserekkel, hogy az ügyfél folyamatait optimalizáljátok, szoftverüket a lehető legjobban testre szabjátok.
  • A folyamat végén tréninget tartasz a szoftver leendő alkalmazásgazdáinak.
  • Az implementációs projektek különböző hosszúságúak, vannak, amelyek pár hétig tartanak, de akadnak olyanok is, amelyek több hónapot is igénybe vehetnek.
  • Az implementációk nem csak hosszúságukban különböznek. Vannak technikai projektek, mint például az alkalmazások közötti integráció kialakítása, és van, hogy a fókusz a folyamatok kialakításán, optimalizálásán van.
  • Lehetőséged lesz részt venni nemzetközi projektekben, ahol nyelvtudásodat is hasznosíthatod.

Te vagy az ideális jelölt

  • ha a folyamatorientált implementációk érdekelnek, van tapasztalatod ügyfélkezelésben, 3-5 év releváns tapasztalattal rendelkezel,
  • ha technikai projekteken is dolgoztál,
  • magyarul anyanyelvi szinten, angolul pedig folyékonyan beszélsz,
  • kreatívan és analitikusan gondolkodsz,
  • kiváló a kapcsolatteremtő- és kommunikációs készséged,
  • gyakorlatias és érdeklődő vagy, szeretnél tanulni,
  • eredményorientált vagy, és jó a problémamegoldó képességed,
  • jól tudsz alkalmazkodni a dinamikusan változó környezethez,
  • nem okoz gondot, hogy személyesen és távoli hozzáféréssel egyaránt kell ügyféllel dolgoznod, néha Budapesten kívül is
  • előny, ha van jogosítványod és szívesen vezetsz.

Amit kínálnak

  • lehetőséget több, különböző profilú szervezetet megismerésére,
  • innovatív környezetet, ahol számít a véleményed,
  • folyamatos tanulást és számos (nemzetközi) fejlődési lehetőséget,
  • nyitott vállalati kultúrát, családias légkört és segítőkész munkatársakat,
  • teret a személyes fejlődésre,
  • lehetőséget arra, hogy idővel más területeken is kipróbáld magad,
  • stabil vállalati hátteret,
  • cafeteria, bónusz, Medicover, AYCM,
  • home office lehetőség.
[rdp-linkedin-login]