IT Szolgáltatás menedzser

Megjelenés dátuma: 2021. június 15.

Helyszín: Budapest Munkakör: Üzemeltetési vezető

Jelentős beruházásokkal rendelkező, ügyfeleiknek műszaki, emberi erőforrást érintő, beszerzési és logisztikai szolgáltatásokat nyújtó magyar nagyvállalat a cégcsoport nemzetközi terjeszkedése miatt keres IT Szolgáltatás Menedzsert az IT környezetének egységes kialakításához és működtetéséhez. Az új kolléga felel az IT infrastruktúra egységesítéséért, a szolgáltatási és üzemeltetési folyamatok ITIL szerinti működtetéséért, az alkalmazások, szoftverek, rendszerek elvárt szolgáltatási szint szerinti üzemeltetéséért annak érdekében, hogy a cégcsoport tagjai szakszerűen és még hatékonyabban tudják kiszolgálni az ügyfeleiket.
Stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés biztosított.

Feladatok

  • Az informatikai szolgáltatások nyújtásának felügyelete a cég hazai és külföldi leányvállalatainak
  • Szoros kapcsolat ápolása az informatikai szolgáltatásokat igénybe vevő ügyfelekkel, az informatikai szolgáltatásokkal kapcsolatos igények, elvárások, visszajelzések begyűjtése érdekében
  • A cégcsoporton belüli ügyféligények, -elvárások és -visszajelzések alapján az IT szolgáltatások folyamatos fejlesztése, valamint a szolgáltatásokat lefedő Szolgáltatási Megállapodások kialakítása és karbantartása
  • A cégcsoport belső, informatikai szolgáltatásnyújtásra irányuló alvállalkozói szerződéseinek menedzselése
  • A szolgáltatási tevékenységek koordinációja az érintett informatikai szervezeti egységek és a beszállítók között, a beszállítók munkájának felügyelete
  • Az elvárt szolgáltatási szintek és a határidők betartásának-, valamint a havi szolgáltatási jelentések elkészülésének biztosítása
  • Pénzügyi kontroll gyakorlása a szolgáltatásokhoz tartozó költségek felett
  • Közreműködés a cégcsoport IT működésének optimalizálásában.

Elvárások

  • IT szolgáltatás menedzsmentben és üzemeltetésben szerzett minimum 5 év tapasztalat
  • IT vezetői/projekt menedzseri gyakorlat
  • ITIL V3/V4 módszertanhoz kapcsolódó minimum Foundation szintű minősítés megléte
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Felsőfokú IT és/vagy gazdasági szakirányú végzettség

Előnyök

  • Folyamatban lévő / meglévő ITIL V3/V4 Managing Professional (MP) / Strategic Leader (SL) / MASTER minősítés
  • Nemzetközi/virtuális csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • PM módszertanok alapos ismerete, esetleg kapcsolódó tanúsítványok megléte.

Amit ajánlunk

  • Professzionális környezet
  • Kihívást jelentő feladatok, fejlődési lehetőség
  • Kiszámítható, tervezhető beosztás, home office
  • Cafeteria
  • Év végi bónusz
  • Rendszeres csapatépítő tréningek
  • Céges laptop, mobiltelefon
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)