IT Security Team Lead

Megjelenés dátuma: 2023. január 12.

Azonosító: 11234 Helyszín: Budaörs Munkakör: IT menedzser, IT vezető

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, több mint huszonöt éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató
piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb
technológiákkal dolgozó General IT Security csoportunk élére keressük leendő kollégánkat az
alábbi pozícióba IT Security Team Lead.

Feladatok

  • Csoporthoz rendelt portfólió elemek és technológiák naprakész ismerete
  • Csoport erőforrásainak menedzselése
  • Presales együttműködés a kereskedelemmel, szakmai ajánlat, ütemezés és az
  • erőforrás becslés határidőre történő elkészítésének biztosítása
  • A beosztott munkatársak irányítása, támogatása és fejlesztése
  • Részvétel ajánlatok műszaki tartalmának elkészítésében és implementációban
  • Tervezéshez, implementáláshoz és átadáshoz szükséges műszaki dokumentációk
  • elkészítése
  • Részvétel az üzemeltetett rendszerek magas szintű támogatásában

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettség
  • A felsorolt gyártók közül legalább egynél az alábbi minősítés megléte
  • Check Point CCSM
  • Fortinet NSE7
  • Palo Alto PCNSE
  • Minimum 5 év IT Security területen szerzettszakértői tapasztalat az alábbi technológiai
  • területeken
  • Tűzfal és határvédelmi megodások, az alábbi gyártók szerint
  • Check Point, Fortinet , Palo Alto
  • Végpontvédelmi, EDR megodások, az alábbi gyártók szerint
  • Cloud security (IaaS,SaaS) megoldások, az alábbi gyártók szerint
  • Firewal Orchestration megoldások, az alábbi gyártó szerint
  • Algosec
  • DLP megoldások , az alábbi gyártó szerint
  • Forcepoint
  • Authentikációs megoldások (MFA) , az alábbi gyártók szerint
  • RSA, Fortinet
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Műszaki projekt menedzsment tapasztalat
  • Komplex ajánlatok összeállításának képessége
  • Proaktivitás, önállóság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Priorizálási képesség
  • Eredményorientált, megoldáskereső személyiség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás járművezetői engedély

Előnyt jelent

  • ITIL szerinti működésben szerzett tapasztalat
  • CISSP minősítés
  • Check Point CCSM Elite minősítés
  • NSE8 minősítés
  • Gyártófüggetlen Cloud Security minősítés
  • Konténerizált megoldások működésében szerzett tapasztalat
  • A felsorolt gyártokon kívül egyéb végponti, DLP, Firewall Orchestration, PAM
  • megoldások/gyártók szakértői ismerete

Amit kínálunk

  • Céges autó
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Családbarát hozzáállás