IT Security Engineer (junior/medior/senior)

Megjelenés dátuma: 2022. április 14.

Azonosító: 10272 Helyszín: Budapest Munkakör: IT biztonság szakértő

IT Security Engineer munkatársakat keresünk egy IT biztonságra szakosodott magyar tulajdonú, tőkeerős céghez. Nagyvállalati ügyfélkörrel, fejlődési lehetőséggel és változatos feladatokkal várják az új munkatársakat, juniortól senior szintig.

Feladatok

  • Tanácsadás, üzemeltetés végzése szerződött partnerek számára
  • Tűzfal- illetve hálózatbiztonsági rendszerek tervezése valamint kivitelezése
  • Napi operatív munkákban részvétel, dokumentációk elkészítése
  • Projektmunkákban való részvétel
  • Hibaelhárítás a vállalt SLA-nak megfelelően, kapcsolattartás a gyártó support csapatával
  • Ticketing rendszerek használata
  • Képzéseken való részvétel, szakmai vizsgák megszerzése

Elvárások

  • Linux rendszerismeret
  • Hálózati, hálózatbiztonsági és IT biztonsági gyakorlati tapasztalat
  • Programozásban szerzett tapasztalat (Bash)
  • Főiskola/egyetemi végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálnak

  • Home office lehetőség, központi helyen lévő iroda
  • Képzéstámogatás, tanúsítványok megszerzése
  • Bónuszlehetőség, irodai étkezés támogatása
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy