IT Rendszerszervező

Megjelenés dátuma: 2021. október 25.

Azonosító: 10142 Helyszín: Budapest Munkakör: Elemző, tanácsadó

Hazai piacon elismert, nemzetközi piacra is terjeszkedő szoftverfejlesztő partnerünk keresi csapatába IT Rendszerszervező kollégáját, XIII. kerületi irodaházába.
Jó munkahelyi légkört, modern, magas színvonalú irodai környezetet, home office-t, és szakmai fejlődésre lehetőséget biztosítanak.

Feladatok

  • Részvétel hosszútávon működő, hazai és nemzetközi piacra készülő humánügyviteli rendszer kialakításában,
  • Technológiai trendek, tendenciák folyamatos figyelemmel kísérése, a várható szakmai aktualitások felismerése, és az ezekre adandó megoldások kezdeményezése,
  • Részvétel az üzleti igények szakmai egyeztetésében az érintettekkel (szponzor, megrendelő, ügyfél, felhasználó),
  • Kommunikáció ügyfelekkel magyar és angol nyelven,
  • Kiadások tartalmának és ütemezésének támogatása a fejlesztési feladatok megfogalmazásával és priorizálásával,
  • Elkészült fejlesztések specifikáció szerinti működésének ellenőrzése, átvétele, átadása tesztelésre,
  • Jelenlegi architektúra megismerése, változtatások kezdeményezése,
  • Dokumentációk készítése, aktualizálása

Elvárások

  • Minimum 3 év rendszerszervezői gyakorlat komplex rendszer architektúrájának ill. keretrendszerének kialakításában, kezelésében,
  • BPMN ismerete, gyakorlati használata,
  • Webes technológiák mély ismerete,
  • SQL ismerete,
  • Biztonsági ajánlások ismerete, követése,
  • Internetes szabványok, protokollok ismerete,
  • Mobil technológiák ismerete,
  • Kommunikációképesn angol nyelvtudás

Előnyök

  • Szoftverfejlesztői gyakorlat többrétegű alkalmazás fejlesztésében,
  • Szoftvertervezési minták (Design Patterns) ismerete

Amit ajánlunk

  • Kiemelt juttatási csomag (cafeteria, egyszeri jutalom),
  • Fejlődési lehetőség, szakmai képzések,
  • Modern, új, kulturált munkakörnyezet,
  • Barátságos légkör, összetartó szakmai csapat,
  • Kreatív ötletek megvalósításának lehetősége
[rdp-linkedin-login]