IT Rendszergazda

Megjelenés dátuma: 2022. február 17.

Azonosító: 10413 Helyszín: Alsónémedi Munkakör: Rendszer adminisztrátor

FMCG területen tevékenykedő multinacionális vállalat központjába keresünk Rendszergazda munkatársat, normál, irodai munkaredbe, HO lehetőséggel.

Feladatok

  • Az IT infrastruktúra területén végzett fejlesztések tesztelése, implementálása
  • Céges üzleti szerverek és adatbázisok felügyelete és monitorozása
  • A felhasználói eszközök és hozzáférési igények teljesítésének támogatása
  • Megbízónk üzleteiben és a raktárakban az IT infrastruktúra működésének támogatása
  • A központi IT infrastruktúra, hálózati eszközök és adatvonalak hibáinak elemzése és megoldása külső partnerek bevonásával
  • Level 2 szinten az IT Helpdesk által jelzett hibák kivizsgálása és megoldása
  • Hardware és software környezet telepítése, adminisztrálása, hibaelhárítása
  • Felhasználók támogatása, jogosultságok kezelése (Exchange, Active Directory, MS Teams, VPN)
  • Tanúsítvány, domain, licenc és hardver nyilvántartások kezelése

Elvárások

  • Minimum 3 éves rendszergazda tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai végzettség előnyt jelent
  • Tárgyalóképes aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú önállóság
  • Ügyfél-orientáltság, segítőkészség
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Ticketing rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálnak

  • Szép Kártya, 13. havi fizetés, étkezési támogatás, bejárás támogatása
  • Normál irodai munkarend, nincs készenlét, ill. ügyelet
  • Stabil, nemzetközi hátterű cég
  • 1 körös kiválasztási folyamat