iOS fejlesztő

Megjelenés dátuma: 2022. május 23.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 10566 Helyszín: Budapest Munkakör: Fejlesztő

Nagyvállalati partnerünk keres kollégát iOS fejlesztő pozícióba. Professzionális csapatuknak, rugalmas megközelítésüknek és komplex megoldásokat gyorsan kidolgozó képességüknek köszönhetően Magyarország egyik legsikeresebb informatikai vállalatává váltak. . Ha te is szeretnél egy stabil, agilis működésű csapat része lenni, ahol rugalmas bejárás, vagy full remote lehetőség is biztosítva van, akkor várjuk a jelentkezésed!

Feladatok

  • Üzleti igények, user story-k megértése, elemzése fejlesztői és technológiai szempontból
  • Jól strukturált implementáció készítése
  • Elkészített alkalmazások fejlesztői tesztelése, unit tesztek implementálása
  • Az alkalmazások működése során felmerült hibák feltárása, javítása

Elvárások

  • 3+ év tapasztalat iOS alkalmazások fejlesztésében, kiadásában
  • Swift nyelv, iOS SDK erős, magabiztos ismerete
  • CleanCode használata, SOLID elvek ismerete
  • REST megoldások ismerete
  • CocoaPods, GIT (gitflow)

Előnyök

  • Műszaki BSc diploma
  • Github fiók néhány izgalmas projekttel
  • Legalább egy kiadott saját alkalmazás az App Storeban
  • CI eszköz (TeamCity, fastlane) ismerete, használatában gyakorlat
  • React Native használatában szerzett tapasztalat
  • JIRA, Confluence ismeretek
  • Core Bluetooth tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva
  • Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése
  • Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Stabil vállalat, fiatalos munkahely
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség
  • Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda
  • Versenyképes bérezés
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy