Infrastruktúra és hálózat üzemeltető

Megjelenés dátuma: 2022. május 31.

Azonosító: 11014 Helyszín: Budapest Munkakör: Rendszerüzemeltető

Multinacionális hátterű Biztosító belső csapatába keresünk hálózatok és tűzfalak területére specializálódott infrastruktúra üzemeltető munkatársat.

Feladatok

  • Határvédelmi, vírusvédelmi rendszerek üzemeltetése
  • Hálózati eszközök, virtualizációs környezet üzemeltetése, felügyelete, konfigurálása
  • Monitoring eszközök kezelése
  • Linux/Windows operációs rendszerek naprakészen tartása
  • Hibakeresés, támogatás nyújtása más kapcsolódó területeknek
  • Dokumentációk készítése, auditokban való közreműködés.

Elvárások

  • Minimum 3-5 év releváns munkatapasztalat
  • Hálózat- és tűzfal üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • SCCM üzemeltetési tapasztalat
  • Mély ismeretek Linux operációs rendszerek terén
  • VMware ismeret
  • Magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálnak

  • Hosszú távú lehetőség
  • Fejlődési lehetőség, képzéstámogatás, angol nyelvoktatás igény esetén
  • Lehetőség full remote munkavégzésre.
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy