Infrastructure engineer (GCP)

Megjelenés dátuma: 2022. május 17.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 10766 Helyszín: Budapest Munkakör: Egyéb

E-commercel foglalkozó partnerünk csapatába keresünk bővülés miatt új munkatársat Infrastructure engineer pozícióba Budapestre, heti 3-4 nap home-office lehetőséggel!

Elvárások

  • Hasonló munkakörben eltöltött minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Google Cloud Platform iránti érdeklődés, alap tudás, vagy munkatapasztalat (itt lehetőséged lenne elsajátítani ezt a technológiát)
  • Debian, Ubuntu disztribúciók magas szintű ismerete
  • Hálózati ismeretek (routing, firewalling, segmentation, trunking)
  • Bash / Perl / Python scripting ismeretek
  • Angol nyelv középszintű használata, szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű önállóság és proaktivitás, analitikus szemlélet
  • Jó kommunikációs készség és együttműködés, csapatszellem.

Előnyt jelent

  • Terraform tapasztalatok
  • IT Automation Ansible, Puppet jártasság
  • Docker / Kubernetes / Public Cloud környezeti tapasztalat
  • Redis, RabbitMQ, MongoDB ismeretek

Feladatok

  • Site-ok, szolgáltatások rendelkezésre állásának biztosítása, SLA-k betartása
  • Cloud Infrastruktúra fejlesztése (Public Cloud / Orchestration / Microservices / DevOps / IaaC)
  • Magas rendelkezésre állású Linux alapú rendszerek teljes körű üzemeltetése
  • Rendszerbiztonság, Rendszermonitoring, ITCP / DRP biztosítása.

Amit ajánlunk

  • Juttatási csomag bruttó havi alapbér
  • Bruttó havi 35.000 Ft cafetaria keret
  • 20 % éves bónusz
  • Sportolási/nyelvtanulási hozzájárulás
  • Heti 3-4 nap home-office lehetőség
  • DevOps szemlélet szerinti üzemeltetés
  • Modern, haladó technológiák alkalmazása
  • Nemzetközi környezet
  • Törzsidő, rugalmas időbeosztás
  • Opcionálisan nemzetközi utazás
[rdp-linkedin-login]