Igény Menedzser (Medior)

Megjelenés dátuma: 2023. július 28.

Azonosító: 11796 Helyszín: Budapest Munkakör: Elemző, tanácsadó

Pénzügyi és biztosítói területen lévő partnerünk számára keresünk Igény Menedzser pozícióban kollégát.

Főbb feladatok:

  • Ügyféligények gyűjtése, felmérése, elemzése a fejlesztésre átadást megelőzően
  • Üzleti követelmény specifikációk megértése és szükség esetén pontosítása az igénylő területekkel, azok minőségbiztosítása
  • Igények priorizálása, a teljes életciklus alatti nyomonkövetése
  • Fejlesztési portfólió folyamatos monitorozása, riportolása a vezetőség felé
  • Havi igényegyezetető megbeszélés előkészítése és vezetése
  • Erőforrás ütközések feltérképezése
  • Szoros együttműködés a belső megoldó csapatokkal (üzleti elemzés, fejlesztés, tesztelés, projektvezetés)
  • Kisebb fejlesztések koordinációja

Elvárások:

  • 2-3 év üzleti elemzői területen szerzett tapasztalat preferáltan pénzintézeti/biztosítói szektorban
  • Informatikai, fejlesztési projektek területén szerzett tapasztalat
  • Portfólió menedzsment tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó képesség, kreativitás, kezdeményezőképesség, agilitás, rugalmasság
  • Folyamat szemlélet
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Határozottság, világos kommunikáció

Előnyt jelent:

  • IT fejlesztési / tesztelési módszertanok ismerete
  • Pénzintézeti és/vagy biztosítói szektorban szerzett tapasztalat
  • JIRA felhasználói szintű ismerete

Amit ajánlanak:

  • Stabil munkahely egy biztos hátterű cégnél
  • Fejlődési, továbbképzési lehetőségek, coaching, kiválasztott skillek célzott fejlesztése
  • Rugalmas munkavégzés
  • Fenntartható work-life balance
  • Jó hangulatú, szakmailag rátermett csapat
  • Kiemelkedő bérezés