HR Generalista

Megjelenés dátuma: 2022. augusztus 31.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 11191 Helyszín: Budapest Munkakör: Egyéb

A piacon 21 éve sikeresen működő informatikai vállalatunkhoz keresünk új munkatársat operatív csapatunkba HR generalista pozícióba.

Feladatok

  • Belsős toborzási feladatok
  • Dolgozók kompetenciáinak felmérése, fejlesztése
  • Képzések/ tréningek szervezése
  • Onboarding folyamat fejlesztése, vezetése
  • Munkavállalói élmény fokozása
  • Belsős események, rendezvények szervezése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Empátia
  • Szorgalom
  • Önállóság

Előnyök

  • Középvállalatnál szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Változatos, sokrétű feladatok
  • Eredményorientált, együttműködő, jó hangulatú fiatalos csapat
  • Rugalmas HomeOffice
  • Iroda a belvárosban