Google Cloud Engineer

Megjelenés dátuma: 2022. szeptember 28.

Azonosító: 10792 Helyszín: Budapest Munkakör: Rendszermérnök

Google Cloud Engineer munkakörbe keresünk új kollégát, egy olyan ügyfelünkhöz, ahol a változatos projekteken keretében, törekednek korszerű architektúrával (Microservice architecture), és lehetőség szerint cloud natív irányelvek mentén megvalósítani az IT megoldásokat.

Feladatok

  • Hálózat építés és privát virtuális gép létrehozása GCP-ben.
  • K8s kialakítása GCP-on.
  • Nagy rendelkezésre állású rendszer monitorozása, skálázása.
  • GCP szolgáltatások konfigurálása.

Elvárások

  • Legalább 1-2 év tapasztalat Google Cloud Platformmal (GCP)
  • Általános GCP architektúra és szolgáltatások ismerete
  • Robusztus, nagy rendelkezésre állású rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Hálózati alapismeretek (Virtual Private Cloud (VPC) létrehozása)
  • Google Cloud storage szolgáltatás és Google Kubernetes Engine (Metric és Loging) ismerete
  • Gyakorlati tapasztalat terheléselosztásban és automatikus skálázásban
  • Jártasság az Identity and Access Management (IAM) GCP-ben
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors tanulási képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny

  • Big data, data warehouse ismeretek
  • AI ismerete
  • Gyakorlati tapasztalat Infrastructure-as-Code technológiákban (Terraform, Ansible)
  • Google Cloud Security ismerete
  • Verziókezelő rendszer ismerete
  • Google Professional Cloud Architect vagy Google Professional Data Engineer minősítés

Amire számíthatsz

  • Változatos projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet).
  • Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében.
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség.
  • Stabil vállalat, fiatalos munkahely.
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalt, széles látókörű kollégák.
  • Jól felszerelt modern iroda és távoli munkavégzési lehetőség.
  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások.