Full-Stack Architect pozíció audiovizuális termékeket fejlesztő/ gyártó vállalatnál

Megjelenés dátuma: 2023. június 22.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 11764 Helyszín: Budapest Munkakör: Architekt

Partnerünk egy audiovizuális termékeket fejlesztő és gyártó vállalat, amely globális szinten szolgálja ki a professzionális AV közönséget, olyan ügyfelekkel dolgoznak, mint pl. Facebook, Google, Apple és Microsoft. A tárgyalótermi megoldásoktól kezdve, az AV-over-IP rendszereken át, a nagyméretű mátrixkapcsolókat beleértve több, mint 200 terméket tartalmazó portfólióval rendelkeznek.

Feladatok:

  • – Határozza meg az üzleti oldalról érkező igények technológiai megvalósításának lehetőségeit a cég webes technológiákon alapuló fejlesztései kapcsán, továbbá válassza ki az optimális megoldást, műszaki koncepciót a backend és frontend fejlesztéséhez
  • – Azonosítja az üzleti igények megvalósításához szükséges belső infrastruktúra-fejlesztéseket (közös platformok, framework-ök, DevOps igények stb.)
  • – A jövőállóságot szem előtt tartva készítse el a megoldás magas szintű terveit (felhasznált technológiák, platformok), majd ezeket átadja a fejlesztő csapatnak és a fejlesztés során konzultál a csapattal
  • – A technológiai megvalósítás működőképességét, szükség esetén proof-of-concept szinten, példaprogramokkal validálja
  • – Definiálja a backend és frontend közötti, illetve a cég által fejlesztett videotechnikai berendezések vezérlési interfészeit
  • -Folyamatos nyomonkövetése a technológiai újdonságoknak, új keretrendszereknek, majd ezek alapján új megoldások javaslása és koordinálása
  • – Folyamatos fejlesztése az egyes fejlesztési területek közötti együttműködés kereteinek

Elvárások:

  • – Mérnök-informatikus, villamosmérnök vagy egyéb informatikai végzettség
  • – 4+ év full-stack fejlesztői tapasztalat ( Node.js, Javascript, Typescript, Angular, React, Vue)
  • – Rendszerszemléletű gondolkodásmód

Előnyök:

  • – Fejlesztettél már teljesítménykritikus Node.js webalkalmazást
  • – Foglalkoztál web-alapú mobil alkalmazás fejlesztéssel (pl. Flutter, React Native)
  • – Van tapasztalatod Continuous Integration rendszerekkel
  • – Rendelkezel hálózati és IT biztonsági ismeretekkel.

Amit ajánlunk:

  • – Jó hangulatú, fiatalos és összetartó csapatot
  • – Széleskörű szakmai fejlődési lehetőséget
  • – Betanulás után heti 2 nap home office lehetőséget
  • – Rugalmas munkaidőt törzsidővel
  • – Részese lehetsz egy magyar cég sikerének a világpiacon
  • – Dinamikusan fejlődő és stabil hátteret
  • – Emberközpontú szemléletet
  • – Meghallgatjuk az ötleteidet
  • – Belvárosi, jól megközelíthető irodát
  • – Magas színvonalú csapatépítő tréningeket és egyéb közösségépítő programokat.