Freelancer Senior Java fejlesztő

Megjelenés dátuma: 2021. július 21.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 9867 Helyszín: Budapest Feladat: Java fejlesztés

A hazai menedzsment és IT tanácsadási piac egyik innovatív, vezető szereplőjéhez keresünk senior Java fejlesztőt. Eddigi működésük során 150 ügyfélnél, 1000 projektben dolgoztak, jellemzően ügyféloldali, szállítófüggetlen partnerként.

Feladatok

  • Új funkciók tervezésében, implementálásában való részvétel
  • Szakmai projektirányítás, fejlesztések szakmai felügyelete, támogatása
  • Projekt/részprojekt végrehajtásához szükséges erőforrások megbecslése
  • Projektkövetés, szükség esetén újratervezés
  • Üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Szoftvertesztelési folyamat támogatása
  • Új technológiák kutatásában való közreműködés
  • Technikai dokumentáció készítése és aktualizálása
  • Code review-k megszervezése és vezetése
  • Junior fejlesztők koordinációja, segítése, munkájuk ellenőrzése, konzultáció

Elvárások

  • Legalább 5 éves fejlesztői tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • JAVA 7/8 magabiztos ismerete
  • SQL magabiztos ismerete
  • Spring MVC, Spring Boot magabiztos ismerete
  • Webservice és Hibernate alapos ismerete
  • GIT, Postgres és Maven ismeretek
  • Számlaképesség

    [rdp-linkedin-login]