Freelancer Senior Java fejlesztő

Megjelenés dátuma: 2021. április 12.

Helyszín: Budapest Feladat: Java fejlesztés

A hazai menedzsment és IT tanácsadási piac egyik innovatív, vezető szereplőjéhez keresünk senior Java fejlesztőt. Eddigi működésük során 150 ügyfélnél, 1000 projektben dolgoztak, jellemzően ügyféloldali, szállítófüggetlen partnerként.

Feladatok

  • Új funkciók tervezésében, implementálásában való részvétel
  • Szakmai projektirányítás, fejlesztések szakmai felügyelete, támogatása
  • Projekt/részprojekt végrehajtásához szükséges erőforrások megbecslése
  • Projektkövetés, szükség esetén újratervezés
  • Üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Szoftvertesztelési folyamat támogatása
  • Új technológiák kutatásában való közreműködés
  • Technikai dokumentáció készítése és aktualizálása
  • Code review-k megszervezése és vezetése
  • Junior fejlesztők koordinációja, segítése, munkájuk ellenőrzése, konzultáció

Elvárások

  • Legalább 5 éves fejlesztői tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • JAVA 7/8 magabiztos ismerete
  • SQL magabiztos ismerete
  • Spring MVC, Spring Boot magabiztos ismerete
  • Webservice és Hibernate alapos ismerete
  • GIT, Postgres és Maven ismeretek
  • Számlaképesség

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Jól megközelíthető munkahely
  • Támogatott szakmai képzések
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Egyéb juttatások (cafeteria, sportolási támogatás)
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)