Freelancer alkalmazás üzemeltető

Megjelenés dátuma: 2021. június 14.

Helyszín: Budapest Feladat: Alkalmazásüzemeltetés

Keresónk tapasztalt alkalmazásüzemeltető szakembert nemzetközi internetes szolgáltatás fejlesztési projektfeladatra.

Feladatok

  • Webes alkalmazás működésének támogatása, bejelentések kezelése
  • Webes alkalmazás működésével kapcsolatos problémák kivizsgálása az éles környezetben, hibák reprodukálása a teszt/fejlesztői környezetben, szükség és lehetőség szerint workaround kialakítása
  • Java alapú alkalmazás logjainak vizsgálata, elemzése

Elvárások

  • IT/mérnöki felsőfokú végzettség
  • min. 1-2 év alkalmazásüzemeltetői tapasztalat
  • Webes alkalmazás működésének támogatásában szerzett tapasztalat
  • Linux
  • Adatbázis lekérdezéshez, módosításhoz SQL nyelv ismerete
  • Webes szolgáltatások (REST, JSON) ismerete
  • Rest interface ismeret
  • shell scripting
  • Angol nyelvtudás specifikációk, dokumentációk olvasásához

Előny

  • Docker, Kafka, Jerey
  • CI/CD, Azure
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)