Fejlesztési vezető

Megjelenés dátuma: 2021. október 15.

Azonosító: 10417 Helyszín: Budapest Munkakör: Fejlesztési vezető

Pénzügyi területen, a piacon meghatározó szerepet betöltő megbízónk egyik fejlesztői csapatába keresünk új kollégát.

Feladatok, amiben számítanak rád:

  • Keresztfunkcionális fejlesztési csapat vezetése (fejlesztők, rendszerszervezők, elemzők és tesztelők),
  • A saját csapattal, a line manager-ekkel és beszállítókkal való szoros együttműködés és ezek alapján a feladatok tervezése, ütemezése az előkészítéstől a bevezetésig,
  • Az üzleti/megrendelői oldal támogatása a célok meghatározásában,
  • A költségek, erőforrás ráfordítások tervezése és követése.
  • A kockázatok kezelésében és kockázat csökkentő vagy elkerülő tervek kidolgozásában,
  • Vállalati folyamatok alapján az üzleti igények változásmenedzsmentjében
  • és a stakeholder-ek felé történő folyamatos kommunikációban, beszámolók készítésében a fejlesztések aktuális állásáról,
  • Továbbá a vezetői döntések előkészítésében, külső és belső auditok támogatásában is részt vehetsz.

Jelentkezz, ha rendelkezel:

  • 3-5 éves IT fejlesztési területen eltöltött projektmenedzseri tapasztalat és/vagy többfunkciós projekt csapat vezetésében és motiválásában szerzett gyakorlati tapasztalat van már a hátad mögött,
  • Ismered a projekt módszertanokat (agilis, vízesés),
  • Átfogó nagyvállalati IT ismereteid vannak
  • Kiemelkedő a kommunikációs és problémamegoldó készséged,
  • Felelősségteljes, önálló és proaktív munkavégzés jellemző rád,
  • Szívesen vezetnél egy szakmailag kompetens csapatot a vállalati célkitűzések mentén,
  • Nyitott és rugalmas személyiség vagy,
  • Aki nem ijed meg, ha egy meetingen angolul kell megszólalni.

Előny az alábbiak ismerete:

  • Ismered a biztosítói folyamatokat,
  • Dolgoztál már rendszerszervező és/vagy elemző pozícióban.
  • Webes frontend fejlesztési projektben szerzett tapasztalat

Amire számíthatsz:

  • Az alapbér mellett cafetéria, éves bónusz, valamint nyugdíjbiztosítás, egészségbiztosítás és egészségpénztári hozzájárulás.
  • Szakmai fejlődés.
  • Innovatív ötleteket támogatása, motiváló környezet.
  • Családias és jókedvű közösség.
  • Stabil, nemzetközileg elismert cég.
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)