ETL Developer

Megjelenés dátuma: 2022. február 21.

Azonosító: 10512 Helyszín: Törökbálint Munkakör: Adattárház, BI fejlesztő

Magyarország egyik piacvezető távközlési vállalatához keresünk ETL Developer kollégát.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Adatmozgatási és transzformációs fejlesztési feladatok megvalósítása
  • Igényspecifikáció értelmezése és technikai segítségnyújtás a specifikációk készítésénél
  • Az elvégzett fejlesztés pontos dokumentálása
  • Kapcsolattartás a projekttagokkal és más fejlesztőkkel
  • Együttműködés a beszállító fejlesztőivel a megadott folyamatok mentén
  • Részvétel a fejlesztések tesztelési, élesítési és stabilizációs fázisaiban.

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • Felsőfokú informatikai vagy villamosmérnök végzettséggel rendelkezel
  • ETL folyamatok fejlesztésében gyakorlatod van
  • SQL ismerettel rendelkezel (legalább 3 éves gyakorlat)
  • Adattárolási és feldolgozási technológiák használatában szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Ismered a verzió management eszközöket (pl. git, Subversion, SC…)
  • Angol nyelven írásban és szóban is képes vagy a szakmai szintű kommunikációra
  • Megoldás központúság, rendszerszemlélet jellemez
  • Csapatorientált, nyitott személyiség jellemez.

További előnyt jelent, ha rendelkezel:

  • ETL eszközök ismeretével, használatukban szerzett gyakorlattal
  • Adatbázis modellezési, tervezési és fejlesztési ismeretekkel
  • Tranzakciós és analitikai adatbázisok fejlesztésében projekttapasztalattal
  • RDBMS technológiák használatában szerzett munkatapasztalattal
  • Linux/SHELL script használatában szerzett gyakorlattal
  • Új technológiák önálló felkutatásának és megismerésének képességével
  • Részvételi szinten fejlesztési projekttapasztalattal.

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Rugalmas munakvégzés
  • Heti két nap home office (hétfő és péntek)
  • Kollektív élet- és egészségbiztosítás és további jóléti kedvezmények
  • Irodai edzőterem szaunával
  • Tanulási és személyes fejlődési lehetőség ( 40 órás Learning Day)
[rdp-linkedin-login]