Enterprise Architect (alkalmazás szakértő)

Megjelenés dátuma: 2021. szeptember 30.

Azonosító: 9723 Helyszín: Budapest Munkakör: Architekt

IT tanácsadással foglalkozó partnünk számára keresünk tapasztalt enterprise architect szakembert.

Feladatok:

  • Alkalmazások integrációjának megtervezése műszaki, informatikai és technológiai ismeretek birtokában
  • Az üzleti folyamatok és adatok informatikai alkalmazásokhoz kapcsolódásának feltérképezése
  • Együttműködés az üzleti elemzőkkel, szervezőkkel az üzleti- és projektigények megvalósítása céljából
  • Részvétel a rendszerintegrációs feladatok megoldásában, a kapcsolódó rendszerek és interfészek technológiai és informatikai megtervezésében
  • Szakmai projektvezetés IT intenzív szolgálató vállalatoknál
  • Aktuális trendek nyomon követése, és javaslattétel az új technológiák felhasználására
  • Technológiai kockázatok beazonosítása és azok kezelési módjainak kidolgozása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy informatikus végzettség
  • Legalább 5 éves a nagyvállalati architect tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Informatikai szoftver és hardver architektúrák ismerete
  • IT architektúra transzformációs projektben szerzett tapasztalat
  • Cloud Architect ismeretek, a technológia fejlődésének nyomon követése
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos attitűd

Előny:

  • Projektmenedzsment minősítés
  • Pénzintézeti, telekommunikációs tapasztalatok

Amit biztosítanak:

  • Stabil hátterű cég, hosszú távú lehetőség
  • Elhivatott, kiváló szakmaisággal rendelkező csapat
  • Változatos projektek, szakmai kihívásokat rejtő munkakör, rengeteg fejlődési lehetőséggel
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)