Employer Branding Kommunikációs szakember

Megjelenés dátuma: 2023. április 11.

Az álláshirdetés lejárt.
Azonosító: 11781 Helyszín: Budapest Feladat: Egyéb

Kommunikációs szakértőt keresünk a Bluebird csapatába banki területre. Ha megoldható részedről a budapesti bejárás, akkor kérlek jelentkezz!

Feladatok

  • a Kommunikációs igazgatóság PR és marketingkommunikációs csapatával, az üzleti területekkel szorosan együtt dolgozol a belső & külső IT employer branding kommunikációs stratégiájának megalkotásában, kivitelezésében
  • felelsz a munkáltatói márka (IT fókuszú) erősítéséhez kapcsolódó projektek, kampányok megalkotásáért & kivitelezéséért (tervezés, költségvetés, időzítés tervezése, kivitelezés és ellenőrzés, értékelés) mind belső & külső kommunikációban
  • tevékenységedet a kommunikációs tevékenységével összhangban végzed
  • proaktívan, önálló tartalomalkotással támogatod az IT terület belső & külső kommunikációját (pl. interjú, videós- & hanganyagok készítése)
  • részt veszel rendezvények szervezésében, lebonyolításában
  • projektjeidet pontosan adminisztrálod

Elvárások

  • szakirányú kommunikációs felsőfokú végzettség
  • minimum 3-5 éves, releváns kommunikáció szakmai tapasztalat IT fókuszú kommunikációban & munkáltatói márkaépítésben való tapasztalat előny

HO szabályzat

  • 50% remote
  • 2,5 nap budapesti iroda | tömbosíthető: 1 hét iroda, 1 hét HO