Drupal fejlesztő – REMOTE

Megjelenés dátuma: 2021. november 22.

Azonosító: 10479 Helyszín: Budapest Feladat: Egyéb fejlesztő

Feladatok

  • Agilis szervezeti működés, Waterfall projektmenedzsment
  • Kommunikáció & tracking: Fejlesztők 1 órás hétfői Weekly planning keretében kommunikálnak az Account-okkal, azon kívül csak IT Project Manager-el napi StandUp keretében illetve Trellon keresztül. Trello, Planyway (worklog) használat. Projekt esetén Planning, illetve Project Review események. Eseti jelleggel ügyfél-megbeszélésen való részvétel előfordulhat.

Szükséges feltételek

  • • Drupal tartalomkezelő és fejlesztői keretrendszer alapos ismerete (7-9-es verziók, egyedi modulok és sminkek programozása, kapcsolódó fejlesztőeszközök ismerete: composer, drush stb.)
  • • Webes programozási és leíró nyelvek alapos ismerete: PHP, HTML, CSS, JavaScript, SQL
  • • Objektum-orientált programozási paradigma ismerete és készségszintű használata PHP nyelven
  • • Elosztott verziókezelő rendszerek (lehetőleg git) ismerete
  • • Webes alkalmazások felépítésének, működésének ismerete
  • • Szakmai érvek, vélemények, kérdések megvitatására vonatkozóan megfelelő kommunikációs készség és tudás
  • • Irodai szoftverek (különösen szövegszerkesztő és táblázatkezelő) készségszintű ismerete
  • • Önálló problémamegoldási és tanulási készség

Előnyt jelent

  • • JavaScript-alapú fejlesztői keretrendszerek (lehetőleg React) ismeret
  • • Alapvető üzemeltetési ismeretek (főként: Apache webszerver, UNIX/Linux rendszerek parancssori használata)
  • • Webes alkalmazások
  • o biztonságára vonatkozó alapvető problémák, követelmények és megoldások ismerete
  • o teljesítményére vonatkozó alapvető problémák, követelmények és megoldások ismerete
  • o keresőbarát felépítésére vonatkozó alapvető problémák, követelmények és megoldások ismerete
  • • Adobe PhotoShop és Illustrator programok alapvető ismerete
  • • HTML formátumú e-mailek speciális követelményeinek ismerete
  • • Webes alkalmazásokban használt analitikai eszközök (elsősorban Google Analytics, Google Tag Manager) alapvető ismerete
[rdp-linkedin-login]

Önéletrajzok *
(magyar és/vagy angol)
MEGENGEDETT FÁJLOK: DOC, DOCX, PDF, RTF.
MAXIMUM 2 FÁJL (MAXIMUM 10 MB FÁJLONKÉNT).

Húzd ide a fájlokat
vagy

Application with CV

CV FILES *
(HUNGARIAN AND/OR ENGLISH)