DevOps & Cloud (Azure) Engineer Állás

Megjelenés dátuma: 2024. április 12.

Azonosító: 12082 Helyszín: Budapest Munkakör: DevOps Engineer

Stabil, dinamikusan fejlődő, több mint 30 éve piacon lévő nemzetközi partnerünk csapatába keresünk DevOps & Cloud (Azure) engineer munkatársat Budapestre, heti 2-3 nap irodai jelenléttel.

Ügyfelünk elkötelezetten képviseli az informatikai, bank- és biztonságtechnikai kihívások minőségi és hatékony megoldásait, a forgalmazástól kezdve a tervezésen, a kivitelezésen és a rendszerintegráción keresztül egészen az üzemeltetésig és a karbantartásig.

A kiválasztási folyamat 2, maximum 3 körből tevődik össze.

Projekt Partnerünknél jelenleg több projekt fut, a profilodhoz legjobban illeszkedőben vennél részt.
Projektek pl.
Nemzetközi banki projekt CRM rendszer kiépítése, melynek célja standard data mart kiépítése lenne, központi adatmodellek alapján.
Partnerünk ügyfelének régi webes ügyviteli rendszerének újratervezése és implementálása, melyben a profi és az amatőr sportolók egyaránt megtalálhatók, valamint a versenyek, rendezvények, helyszínek és egyesületek is.
Online webshop létrehozása
Belső projektek

Elvárások:

  • 5+ év releváns szakmai tapasztalat
  • 2+ év Cloud környezetben való jártasság (preferáltan Azure), amennyiben AWS tapasztalattal rendelkezel, akkor nyitottság szükséges az Azure-ben való munkavégzésre
  • Gyakorlati tudás az alábbi technológiákban Terraform és Kubernetes (vagy OpenShift).
  • Nagyvállalati környezetben szerzett CI/CD tapasztalat és jártasság Linux-ban, illetve konténerizációban (pl. Docker).
  • Scripting- vagy programozási gyakorlat.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (kollégák magyarok, a project nemzetközi)

Előnyök:

  • GitLab, Jenkins, Ansible, Bitbucket vagy Sonar ismerete.
  • Agilis szoftverfejlesztési projektekben szerzett tapasztalat (Scrum, Kanban).
  • Tapasztalat alkalmazásmodernizációs projektben.

Feladatok:

  • Fejlesztők és üzemeltetők együttműködésének támogatása, fejlesztői és üzemeltetői környezetek tervezése és kiépítése.
  • Alkalmazások migrálása felhőbe, illetve fejlesztők és architektek támogatása alkalmazásmodernizációban.
  • Konténertechnológiák támogatása (Docker), CI/CD pipeline-ok tervezése, kiépítése és migrálása, deployment folyamatok kialakítása (Azure DevOps), HA funkciók kiépítése.
  • Kubernetesen és Openshiften futó projektek támogatása, fejlesztése (autoscaling megoldások, deployment folyamatok).
  • Tudásmegosztás és mentorálás cégen belül és ügyfélnél is.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Egészségbiztosítás
  • Hibrid munkavégzés (3-4 nap HO)
  • Szakmai vizsgák támogatása, képzések
  • Stabil hátterű, nemzetközileg elismert vállalat
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Összetartó és támogató csapat, közös szabadidős programok pl. grillklub, bringaklub, túraklub, társasjátékklub, közös zenélés, crossfit edzések, kispályás foci, darts stb.