Desktop üzemeltető – level 2

Megjelenés dátuma: 2021. július 21.

Azonosító: 9883 Helyszín: Budapest X. kerület Munkakör: Rendszer adminisztrátor

Teljeskörű IT megoldásokkal foglalkozó partnerünk számára keresünk desktop üzemeltető kollégát.

Feladatok:

  • Ügyfeleink informatikai rendszerének zavartalan működésének a biztosítása
  • Felhasználóktól érkező IT problémák megoldása személyesen vagy távmenedzsment eszközökkel
  • HP notebook-ok, asztali gépek, nyomtatók, iOS/Android eszközök L2 szintű problémáinak megoldása, hibák okainak kiderítése
  • Feladataid precíz dokumentálása ticketingrendszer használatával
  • Az előre meghatározott rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése kliens oldalon
  • Tudásbázis aktív építése rendszerdokumentáció készítése
  • Verzióváltások, rendszerátállások előkészítése és aktív részvétel a megvalósításban

Elvárások:

  • Legalább 2 év Helpdesk vagy kliensüzemeltetői tapasztalattal rendelkezel
  • Active Directory és deskside hardver ismeretekkel rendelkezel (notebook, PC, projektor)
  • Magas szinten ismered a Microsoft irodai környezetét (Windows 7 – 10 és Office termékek)
  • Részt vettél már L2 szintű projektekben (pl. MS Office és/vagy Win10 upgrade, víruseltávolítás)
  • Angolul írásban és szóban egyaránt magabiztosan elboldogulsz
  • Részt vettél már olyan vállalat kliensüzemeltetésében, ahol a felhasználók száma meghaladta a 300-at
  • Az ITIL és ticketing rendszer számodra ismert fogalmak

Előnyök:

  • Active Directory és desktop hardver ismeret
  • Alapszintű szerverüzemeltetői tapasztalat
  • Microsoft minősítés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ticketing rendszer ismeret

Amit biztosít a cég:

  • Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
  • Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
  • Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
  • Változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
  • Magyarország egyetlen DELL Enterprise szervizeként biztosítjuk a megfelelő technikai eszközöket a mindennapi munkavégzésedhez
  • Ingyenes nyelvtanfolyamainkon fejlesztheted tovább nyelvtudásodat
  • Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben
[rdp-linkedin-login]